Коли "другий хліб" українців підточує здоров'я: Назвали найшкідливіший спосіб приготування картоплі

Картопля є найголовнішим овочем в українців. Цей коренеплід чудово поєднується з будь-яким м'ясом, рибою та овочами. Однак є способи приготування, які можуть бути дуже шкідливими.

Чим корисна картопля

Картопля містить велику кількість корисних мікроелементів та мінералів. В ній є багато білку та клітковини, а також вітамінів В та С. Але уся ця користь зникає після того, як ви готуєте овоч наступним чином.

Як готувати картоплю не можна

Найшкідливіший спосіб приготування картоплі - це смаження. Овоч стає дуже калорійним. Також, небезпечною є олія, яка під час смаження картоплі стає дуже токсичною та виділяє шкідливі канцерогени. Така їжа дуже погано впливає на стан організму і може сприяти виникненню серйозних хвороб.

Чи корисне картопляне пюре

Картопляне пюре також досить небезпечне. Через те, що під час переминання картоплі руйнуються харчові волокна, вивільняється велика кількість крохмалю. Овоч в такому вигляді містить велику кількість цукру, тому для людей з цукровим діабетом та іншими небезпечними хворобами, він може бути шкідливим.

Ефект здивує! Суперсуміш для прибирання із трьох доступних компонентів - все буде як нове

неділя, 21 липень 2024, 13:00

Рецепт простий: потрібно взяти харчову соду, перекис водню та найдешевшу зубну пасту. Усі інгредієнти змішуються у пропорції 1:1:1 (наприклад, по 1 столовій ложці), передають Патріоти України. «Я використовувала цю суміш для чищення кранів, плитки у ва...

ТОП-5 хитрощів, які допоможуть приготувати ідеальні домашні пельмені

неділя, 21 липень 2024, 12:12

Не кожна господиня вміє готувати смачні домашні пельмені, оскільки ця страва тільки здається простою в приготуванні, передають Патріоти України. Насправді існує маса правил та нюансів, які помітно ускладнюють завдання кулінарів. Курячі яйця. Багато гос...