Коли на щастя, коли на горе: Що означає, коли сняться покійники. Роз'яснення українського священика з точки зору церковного вчення

У кожному разі варто сходити до храму

Сни про покійних родичів, друзів і не тільки близьких людей можна тлумачити по-різному. Все залежить як від контексту, так і від вірувань людини.

В багатьох сакральних практиках можна знайти твердження – якщо вам сниться покійний, це означає, що таким чином він намагається зв'язатися з вами. Наприклад, для передавання якоїсь важливої інформації чи послання, підтримки чи висловлення пробачення.

Отець Василь Колодій, настоятель парафії Покрови Пресвятої Богородиці у Дніпрі, священник УГКЦ, розповів, що потрібно знати, якщо до вас уві сні прийшла людина, яка вже померла.

За словами священника, всі такі сни можуть бути трьох видів: віщі, про попередження і для впорядкування мозком певної інформації.

Що означає, коли сняться покійні родичі і просять щось

Отець Василь впевнений, якщо вам сниться людина, яка померла, і вона не має одягу, не має що їсти, просить вас про щось – це такий собі натяк, що за цю людину вже давно не було парастасу й панахиди.

Вже на другий день треба йти до магазину, купувати панахидний хліб на пожертву, на якому обов'язково мають бути хліб і вино. Ці продукти несуть до храму і замовляють службу Божу за покійника.

До чого сняться покійні родичі живими

Як наголошує священник, інколи приходять покійні родичі і не тільки, які уві сні мають вигляд, наче вони живі. Буває також, що здається, наче покійник дуже веселий, ошатно одягнений. Це, на думку панотця, означає, що пони прийшли до вас з вдячністю.

До чого сняться покійні знайомі, які просто стоять і дивляться

Отець розповів, що такий сон хоч і видається доволі страшним, проте зовсім не означає щось погане. Зазвичай покійники не можуть нічого розповісти, але вони з радістю дадуть відповідь на ваші запитання. Тому завжди потрібно мати такі напоготові.

Також священник наголошує, що сни про покійних знайомих або родичів не потрібно ідеалізувати чи зовсім відкидати. Найкраще взагалі нікому про це не розповідати. Якщо вас хтось хоче попередити уві сні, то це приватна справа.

Що означає сон про покійника, який кличе за собою, і чи потрібно йти

Як зазначає отець Василь, категорично не варто йти за покійником уві сні, якщо той кличе вас за собою. Ви можете не прокинутися. Це зазвичай кличе гріховна частина вашої сутності. За його словами, найперше – важливо навести лад в своїй голові, сходити до сповіді, причаститися.

>

Чому банани треба їсти щодня: Лікарі розповіли про користь цих фруктів

неділя, 16 червень 2024, 17:14

Банани - ситні та солодкі фрукти, які слід постійно включати до свого раціону, передають Патріоти України. Справа в тому, що в плодах багато вітамінів та мікроелементів, які позитивно впливають на стан організму. При цьому достатньо з’їдати лише один ф...

Смакота! Рецепт ідеальної піци, яку можуть приготувати навіть новачки на кухні

неділя, 16 червень 2024, 12:12

Якщо ви думаєте, що піца є чимось надзвичайно складним, помиляєтесь. Її можна без проблем приготувати на домашній кухні. Так, аромату печі не відчуєте в італійському стилі, але смачно буде на сто відсотків, передають Патріоти України. Для приготування ...