Кому не можна їсти червоне м'ясо: Лікар розповів, що буде з організмом


Всі ми любимо смачно поїсти і не завжди це правильна їжа. Всім відомо, що чіпси, сухарики, занадто гостра їжа, жирна або смажена може нашкодити нашому організму, передають Патріоти України.

Однак виявляється, що є продукти, які краще не вживати деяким людям через хвороби. Здавалося б звичайне м'ясо потрібно їсти, щоб наситити себе необхідними і корисними мікроелементами. Але є категорії людей, яким не можна їсти червоне м'ясо, адже можуть посилитися проблеми з організмом.

Лікар-дієтолог Роксана Ехсані зазначила, що червоне м'ясо підвищує ризик розвитку високого рівня холестерину і високого кров'яного тиску. Особливо в смаженому м'ясі, якщо воно підгоріло, знаходиться велика кількість канцерогенів.

Яке м'ясо відноситься до червоного

В першу чергу прийнято вважати червоним м'ясо яловичини, свинини, баранини і конини. Навіть м'ясо курей, гусей, індичок, цесарок відносять до таких. Білим вважається лише грудка, вона ще є дієтичної.

Характерний колір всім їм надає міоглобін - особливий білок, що міститься в м'язових тканинах.

Кому не можна їсти червоне м'ясо

Люди з високим рівнем холестерину

Людям, які страждають через високий рівень холестерину краще не зловживати червоним м'ясом, адже воно буде ще сильніше підвищувати рівень холестерину. В такому випадку краще обмежити споживання такого м'яса до 1-2 разів на місяць і краще вибирати нежирний шматок.

Люди з альфа-гал синдромом

Це захворювання може з'явитися після укусу кліщів. Через нього у людини може розвинутися алергія на червоне м'ясо. Його вживання може спровокувати кропив'янку, нудоту, блювоту, діарею, печію, біль в шлунку, а також сильне падіння кров'яного тиску.

Люди із захворюваннями серця

Такі люди можуть страждати через наліт, який накопичився в артеріях. Все через жири, які вживала ця людина. Червоне м'ясо може ще сильніше погіршити ситуацію.

Люди із захворюваннями нирок

Поїдання цього м'яса при поганій роботі нирок може серйозно нашкодити організму. Проблеми будуть спровоковані високим вмістом білка в цьому продукті.

Що не можна віддавати задарма, щоб не накликати біду - п’ять заборонених речей

понеділок, 27 березень 2023, 15:30

Забобонні люди вірять, що деякі вживані речі не можна віддавати іншим людям, навіть якщо прикраси та одяг мають відмінний стан. Здавна говорили, що таким чином можна накликати лихо як на себе, так і на людину, якій ви щось даруєте, передають Патріоти У...

Логічна загадка, яку не кожен може вирішити - яке число стоїть на місці знаку питання?

понеділок, 27 березень 2023, 15:07

Ця загадка збиває з пантелику багатьох людей. У зв'язку з цим ми можемо порекомендувати вам звернути пильну увагу на діагоналі, представлені на ілюстрації, перш ніж зважитися дати відповідь, передають Патріоти України. Не хвилюйтесь. Просто постарайтес...