Кому не можна їсти червоне м'ясо: Лікар розповів, що буде з організмом


Всі ми любимо смачно поїсти і не завжди це правильна їжа. Всім відомо, що чіпси, сухарики, занадто гостра їжа, жирна або смажена може нашкодити нашому організму, передають Патріоти України.

Однак виявляється, що є продукти, які краще не вживати деяким людям через хвороби. Здавалося б звичайне м'ясо потрібно їсти, щоб наситити себе необхідними і корисними мікроелементами. Але є категорії людей, яким не можна їсти червоне м'ясо, адже можуть посилитися проблеми з організмом.

Лікар-дієтолог Роксана Ехсані зазначила, що червоне м'ясо підвищує ризик розвитку високого рівня холестерину і високого кров'яного тиску. Особливо в смаженому м'ясі, якщо воно підгоріло, знаходиться велика кількість канцерогенів.

Яке м'ясо відноситься до червоного

В першу чергу прийнято вважати червоним м'ясо яловичини, свинини, баранини і конини. Навіть м'ясо курей, гусей, індичок, цесарок відносять до таких. Білим вважається лише грудка, вона ще є дієтичної.

Характерний колір всім їм надає міоглобін - особливий білок, що міститься в м'язових тканинах.

Кому не можна їсти червоне м'ясо

Люди з високим рівнем холестерину

Людям, які страждають через високий рівень холестерину краще не зловживати червоним м'ясом, адже воно буде ще сильніше підвищувати рівень холестерину. В такому випадку краще обмежити споживання такого м'яса до 1-2 разів на місяць і краще вибирати нежирний шматок.

Люди з альфа-гал синдромом

Це захворювання може з'явитися після укусу кліщів. Через нього у людини може розвинутися алергія на червоне м'ясо. Його вживання може спровокувати кропив'янку, нудоту, блювоту, діарею, печію, біль в шлунку, а також сильне падіння кров'яного тиску.

Люди із захворюваннями серця

Такі люди можуть страждати через наліт, який накопичився в артеріях. Все через жири, які вживала ця людина. Червоне м'ясо може ще сильніше погіршити ситуацію.

Люди із захворюваннями нирок

Поїдання цього м'яса при поганій роботі нирок може серйозно нашкодити організму. Проблеми будуть спровоковані високим вмістом білка в цьому продукті.

Як обрати інвертор для дому і правильно його підключити - лайфхак

понеділок, 5 грудень 2022, 18:44

У зв'язку з частими відключеннями електроенергії українці шукають способи, як забезпечити свої домівки теплом і комфортними умовами без світла. Власники приватних будинків скуповують електрогенератори, а мешканці квартир дивляться на портативні електро...

Треба лише кілька секунд: ТОП-2 прості способи, щоб відрізнити заряджену батарейку від розрядженої

понеділок, 5 грудень 2022, 18:28

Коли батарейки відпрацювали своє, їх не завжди здають на перероблення, а залишають вдома. Там вони часто переплутуються з новими. В цьому разі буває важко відрізнити заряджену батарейку від розрядженої, передають Патріоти України. Щоб перевірити батаре...