Копійчане підживлення для смородини - внесіть всього 2 ложки раз на 2 тижні, і ягода буде велика і солодка (відео)

Багато садівників використовують для підживлення послід і різні суміші на його основі. У той же час є куди простіші та ефективніші засоби для цих цілей, упевнені автори youtube-каналу «Поради біолога», передають Патріоти України.

«Якщо ви хочете велику, ароматну ягоду на смородині, а також набагато більше врожаю, то можете використовувати таке ноу-хау», — йдеться у записаному відео.

Суть ноу-хау — використання картопляного крохмалю. Потрібно взяти його упаковку і велику столову ложку. «Розкидаємо біля куща дві столові ложки з крохмалем, а потім злегка пропушуємо грунт. Таке підживлення можна проводити один раз на два тижні, починаючи з весни і до самого кінця літа. Ягода дійсно стає більшою, ароматнішою, і підвищується врожай», — запевняють біологи .

Названо дві небезпечніші олії для смаження - неочікувана відповідь

вівторок, 6 грудень 2022, 18:56

З приводу того, яка олія є кориснішою та безпечнішою, а також на якій з них найкраще смажити їжу, ведеться багато суперечок. Дуже часто господині не надають цьому особливого значення і обирають перше, що трапляється під руку. Утім, чи правильно це - по...

Дуже "хитрий" метод:: Як посмажити соковиті та нежирні котлети без олії - лайфхак

вівторок, 6 грудень 2022, 18:30

Класичні смажені котлети на сковороді - не надто вдала ідея для тих, хто худне чи дотримується правильного харчування. Але існує цікавий лайфхак, який допоможе посмажити соковиті та нежирні котлети і для цього знадобиться пергамент, передають Патріоти ...