Копійчане підживлення для смородини - внесіть всього 2 ложки раз на 2 тижні, і ягода буде велика і солодка (відео)

Багато садівників використовують для підживлення послід і різні суміші на його основі. У той же час є куди простіші та ефективніші засоби для цих цілей, упевнені автори youtube-каналу «Поради біолога», передають Патріоти України.

«Якщо ви хочете велику, ароматну ягоду на смородині, а також набагато більше врожаю, то можете використовувати таке ноу-хау», — йдеться у записаному відео.

Суть ноу-хау — використання картопляного крохмалю. Потрібно взяти його упаковку і велику столову ложку. «Розкидаємо біля куща дві столові ложки з крохмалем, а потім злегка пропушуємо грунт. Таке підживлення можна проводити один раз на два тижні, починаючи з весни і до самого кінця літа. Ягода дійсно стає більшою, ароматнішою, і підвищується врожай», — запевняють біологи .

Як позбутися харчової молі на кухні: ТОП-5 простих, але ефективних кроків

п’ятниця, 27 травень 2022, 6:20

Кожна господиня хоча б раз в житті зіштовхувалась з коричнево-сірими метеликами, які вилітали з шкафу на кухні. Це харчова міль. Її личинки і яйця можуть знаходитися в борошні або крупі, передають Патріоти України. Харчова міль — саме так називають де...

Огородникам на замітку! Тільки без фанатизму: Чому потрібно видаляти нижнє листя у томатів

четвер, 26 травень 2022, 18:42

Городникам, які займаються вирощуванням помідорів, радять не тільки підгодовувати розсаду після висадки в ґрунт, а й уважно стежити за тим, щоб повітря вільно циркулювало між стеблами у нижній частині куща, передають Патріоти України. Для цього, як пиш...