Копійчаний засіб очистить сковороду, що пригоріла, за 30 хвилин - простий лайфхак

Миття посуду, здавалося б, просте та рутинне діло. Але іноді із забрудненнями не вдається прибрати миттєво. Впоратися із забрудненнями, жиром і нальотом допоможуть прості засоби, які завжди знайдуться під рукою на кухні, більше того, можна обійтися навіть без миючого. А проблему зі сковородою, що пригоріла, також легко вирішити без дорогої "хімії", передають Патріоти України.

Про лайфхак, який допоможе повернути колишній вигляд сковороді, що пригоріла, пише видання Express. Такий елементарний продукт, як харчова сода, може бути універсальним засобом для чищення в будинку. Саме вона допоможе відмити сковороду до блиску.

Якщо у вас є сковорода, яка занадто довго не використовувалася, або ваша духовка забруднена накопиченням відкладень, що пригоріли, то харчова сода може стати вирішенням цих проблем. Спочатку змочіть забруднену ділянку гарячою водою, потім посипте трохи харчової соди, щоб вона покрила всю пляму. Залишіть суміш на півгодини, перш ніж змити зі сковороди. Для додаткового посилення збризкайте сковороду сумішшю води та звичайного оцту, поки сода настоюється.

Нова Оленівка: росіяни планують підірвати будівлю в Маріуполі, де судитимуть полонених азовців.

четвер, 18 серпень 2022, 22:34

На мою думку, в якості наявності доказової бази підриву приміщення саме українською стороною, окупанти можуть використати висловлювання ексзаступника голови СБУ Ягуна. До Дня Незалежності України 24 серпня, за оперативною інформацією аналітичного відді...

В обхід санкцій: росія планує організувати виробництво комплектуючих для "Орланів" у країнах ОКДБ.

четвер, 18 серпень 2022, 22:24

Те, що відбувається зараз. рф планує організувати виробництво складових частин для російської військової техніки, щоб уникнути підсанкційного тиску. Це планують зробити на території країн ОДКБ, тобто військово-політичного альянсу, що був створений свого ч