Копійчаний засіб очистить сковороду, що пригоріла, за 30 хвилин - простий лайфхак

Миття посуду, здавалося б, просте та рутинне діло. Але іноді із забрудненнями не вдається прибрати миттєво. Впоратися із забрудненнями, жиром і нальотом допоможуть прості засоби, які завжди знайдуться під рукою на кухні, більше того, можна обійтися навіть без миючого. А проблему зі сковородою, що пригоріла, також легко вирішити без дорогої "хімії", передають Патріоти України.

Про лайфхак, який допоможе повернути колишній вигляд сковороді, що пригоріла, пише видання Express. Такий елементарний продукт, як харчова сода, може бути універсальним засобом для чищення в будинку. Саме вона допоможе відмити сковороду до блиску.

Якщо у вас є сковорода, яка занадто довго не використовувалася, або ваша духовка забруднена накопиченням відкладень, що пригоріли, то харчова сода може стати вирішенням цих проблем. Спочатку змочіть забруднену ділянку гарячою водою, потім посипте трохи харчової соди, щоб вона покрила всю пляму. Залишіть суміш на півгодини, перш ніж змити зі сковороди. Для додаткового посилення збризкайте сковороду сумішшю води та звичайного оцту, поки сода настоюється.

Психогеометричний тест: Що ви першим побачили на картинці, розповість наскільки ви вірна людина

п’ятниця, 3 лютий 2023, 18:12

Психологічний тест на характер допоможе дізнатися про себе деякі таємниці всього за 2 хвилини. Цей тест-ілюзія працює на підсвідомості та дає практично стовідсотковий результат на відміну від стандартних тестів-опитувальників, на які ми так чи інакше н...

Психогеометричний тест. Він розповість все про ваші сильні та слабкі сторони!

п’ятниця, 3 лютий 2023, 17:08

У 1978 році фахівець із соціально-психологічної підготовки Сьюзан Деллінгер представила світу свій психогеометричний тест. Сьогодні багато роботодавців пропонують пройти його на співбесіді: він вказує на сильні та слабкі сторони людини з великою точніс...