Корисні лайфхаки: Як вийняти вишневі кісточки

Вишневі кісточки - це вічна проблема всіх любителів цієї ягоди, передають Патріоти України. Пропонуємо ознайомитись із підбіркою інструментів, за допомогою яких можна дістати кістку з вишні. В інтернеті, а також у різних побутових магазинах можна знайти багато різних пристроїв для витягування кісточки з вишні.

Приладдя: різновиди

Ніж-петля для виймання кісточок

Вишню без кістки в основному використовують для виготовлення варення, джемів і компотів. Наші бабусі видаляли кісточки за допомогою булавки. Цей ніж-петля нагадує чимось вушко шпильки, але він набагато зручніший, бо має ручку.

Машинка для виймання кісточок

Це механічна машинка, яка має спеціальний жолобок, направлений на очищення ягоди в підставлений посуд. Нижня підставка буде "ловити" всі кісточки, а це означає, що такий метод збереже час на прибирання.

Прилад, який виглядає як частина часникодавки

У звичайних часникодавок є ще спеціальне пристосування для того, щоб очищати вишні від кісточок. Такі пристрої продаються й окремо. Існує навіть декілька таких видів.

Хіти тижня. Господині на замітку: Кабачкова запіканка - "хіт сезону" (відео)

четвер, 13 серпень 2020, 20:30

На смак неймовірно ніжна і вершкова. "Хіт сезону"! Готуємо вдома кабачкову запіканку, передають Патріоти України. Інгридієнти:

Хіти тижня. Листя чорної смородини є кориснішим, ніж її ягоди, - дієтолог Скиталінська

субота, 8 серпень 2020, 22:00

Наша земля настільки багата "суперфудами", що ніякі заморські ягоди, які нерідко оброблені хімікатами, ніякі листя не зрівняються потужною силою тих фітонутрієнтів, що були звичною їжею наших предків. "У світі немає жодної країни, де б не існувало трад...