Корисні поради до свят: Позбутися похмілля допоможуть сирі яйця, уникайте надлишку цукру у крові

Похмілля ‒ це не лише неприємні відчуття після бурхливого алкогольного застілля. Цей синдром має ще й суттєвий згубний вплив на здоров'я людини загалом.

Викликають похмілля будь-які алкогольні напої. Вони порушують сон та зневоднюють організм. Адже насправді алкоголь є токсином й організм із ним активно бореться. Швидко позбутися похмілля можна за допомогою яєць. Про це пише CambridgeLive, посилаючись на керівника спеціалізованої компанії зі зберігання вина Elite Wine Refrigeration Каллума Дулі.

За його словами, те, яким буде ваше самопочуття після вживання алкоголю, значною мірою залежить від шлункової кислоти. Тому дуже важливо правильно турбуватися про своє травлення. Експерти, наприклад, радять не їсти нічого солодкого до та після вживання вина чи іншого алкоголю. Адже вино саме по собі спричинить різке підвищення рівня цукру в крові.

Натомість, позбутися похмілля допоможуть яйця. До їхнього складу входять амінокислоти, зокрема авідин, які допомагають розщеплювати ацетальдегід. Також вони містять мінерали та корисні речовини, які налагодять роботу шлунку.

За словами фахівців, коли організм розщеплює алкоголь, починає виробляти саме таку хімічну сполуку як ацетальдегід. Вона може шкодити здоров'ю, тому завдяки яйцям організм зможе швидше відновитися.

При цьому найкраще допомагають саме сирі яйця. Їх потрібно пити натщесерце зранку після вечірки, коли відчуваєте симптоми алкогольної інтоксикації.

А якщо хоча б одне яйце випити за кілька годин або навіть під час бурхливої вечірки, можна взагалі потім не відчувати похмілля.

Що підготувала вам доля? Цей тест у картинці визначить ваше майбутнє

четвер, 18 квітень 2024, 17:12

Якщо ви намагалися дізнатися, що на вас чекає у найближче майбутнє, тоді цей тест якраз для вас. Психологічний тест у картинці допоможе знайти відповідь на болючі питання. Можливо, доля приготувала сюрпризи, проте варто знати, чи вони приємні, передают...

Творить дива! Названо фрукт, який захищає від старіння і здатен подовжити життя на десятки років

четвер, 18 квітень 2024, 16:56

Дякувати за такий вплив фрукта на здоров’я слід вітамінам, мінералам та клітковині, що містяться в ньому, передають Патріоти України. Здатністю уповільнювати процеси старіння і подовжувати життя володіє манго. Напевно, це найсмачніший екзотичний фрукт....