Корисний лафхак: Як турецькі господині позбавляються молі та ароматизують дім за допомогою апельсинів

Іноді запах у приміщенні бажає кращого, незважаючи на регулярні прибирання та використання ароматизаторів. Не завжди парфумерні композиції здатні створити приємну атмосферу та затишок. Але турецькі господині знають дієвий спосіб та радо діляться ним з оточуючими - це апельсини, передають Патріоти України.

В чому дієва сила апельсинів

Помаранчеві цитруси не тільки смачні та гарні. Вони чудово ароматизують приміщення та захищають від появи молі, яка може знищити одяг чи домашні речі. Приємний запах для людей, але відлякуючий для шкідників.

Що треба зробити

Для поставленої цілі знадобиться лише шкірка. Саме вона містить концентрований цитрусовий аромат. Очистіть апельсин, поласуйте ним, а шкірку підсушіть в духовці.

Візьміть банку або будь-яку іншу ємність. Складіть в неї підсушену апельсинову шкірку та обсмажені зерна кави у співвідношенні 1 до 1.

Для використання у шафах проти молі ароматну суміш можна покласти в шкарпетки або можна зшити спеціальні декоративні мішечки. Ви самі швидко переконаєтесь, як дім наповниться приємним ароматом та наскільки зміниться атмосфера.

Викинути не можна залишити: Що робити, якщо в м'яса курки з'явився запах

четвер, 8 червень 2023, 11:08

У вас в голові коли-небудь виникало питання, що робити, якщо м'ясо курки з запахом? Ну крім тієї думки, що пора б його вже викинути від гріха подалі... Але насправді, не завжди варто вдаватися до такого радикального рішення, передають Патріоти України....

А ви це знали? Городники розповіли, що треба зробити на грядці, щоб не гірчили огірки

четвер, 8 червень 2023, 10:58

Досвідчені городники розповіли, що потрібно зробити з кущами огірків, щоб плоди не гірчили. Запорука великого врожаю цієї культури полягає у правильному поливі, адже огірок на 95% складається із води. Без достатнього поливу кущі почнуть сохнути, опадат...