Корисний лафхак: Як турецькі господині позбавляються молі та ароматизують дім за допомогою апельсинів

Іноді запах у приміщенні бажає кращого, незважаючи на регулярні прибирання та використання ароматизаторів. Не завжди парфумерні композиції здатні створити приємну атмосферу та затишок. Але турецькі господині знають дієвий спосіб та радо діляться ним з оточуючими - це апельсини, передають Патріоти України.

В чому дієва сила апельсинів

Помаранчеві цитруси не тільки смачні та гарні. Вони чудово ароматизують приміщення та захищають від появи молі, яка може знищити одяг чи домашні речі. Приємний запах для людей, але відлякуючий для шкідників.

Що треба зробити

Для поставленої цілі знадобиться лише шкірка. Саме вона містить концентрований цитрусовий аромат. Очистіть апельсин, поласуйте ним, а шкірку підсушіть в духовці.

Візьміть банку або будь-яку іншу ємність. Складіть в неї підсушену апельсинову шкірку та обсмажені зерна кави у співвідношенні 1 до 1.

Для використання у шафах проти молі ароматну суміш можна покласти в шкарпетки або можна зшити спеціальні декоративні мішечки. Ви самі швидко переконаєтесь, як дім наповниться приємним ароматом та наскільки зміниться атмосфера.

Подвійне або потрійне щастя: Як за датою народження дізнатися, скільки у людини буде дітей

п’ятниця, 27 січень 2023, 18:10

Нумерологи вважають, що дата народження людини може розповісти про те, скільки у неї буде дітей, передають Патріоти України. Перш за все, необхідно дізнатися число долі. Для цього складіть всі цифри в даті народження. Якщо виходить сума, що складається...

ТОП-5 спосібів прискорити інтернет, якщо все ледве вантажиться - вони доступні кожному

п’ятниця, 27 січень 2023, 17:57

Попри те, що провайдери обіцяють нам безлімітні тарифи з шаленою швидкістю, проблема повільного інтернету завжди актуальна. Скільки нервів часом йде на невтішні благання "та вантажся" перед монітором або екраном смартфона, передають Патріоти України. У...