Корисний лайфхак: Чим відмити мікрохвильову піч так, щоб вона довго була чистою

Мало хто знає про це, але мікрохвильова піч здатна відмити сама себе. Замість того щоб довго і ретельно відтирати крапельки жиру і шматочки їжі, що присохли до її стінок, спробуйте ефективний спосіб, передають Патріоти України.

Подробиці

Вам знадобиться широка миска, яку можна використовувати у мікрохвильовій печі. Наповніть її чистою теплою водою, до якої варто додати трохи лимонного соку, і поставте в мікрохвильову піч.

Увімкніть потужність на максимум і дайте агрегату працювати протягом 5 хвилин. За цей час вода почне випаровуватися. Крапельки пари осідатимуть на стелі, дні та стінках мікрохвильової печі та розм’якшатимуть жир та інші забруднення.

Після того, як закінчиться «розігрів», зачекайте ще 10-15 хвилин, а потім можете діставати ємність з водою. Залишиться тільки протерти середину техніки серветкою з мікрофібри, і можна насолоджуватися вражаючим результатом.

Виберіть фігуру - і дізнайтеся про свою слабкість: Психологічний тест по картинці

середа, 29 березень 2023, 18:10

Психологічний тест у картинці здатний розкрити вашу особистість без допомоги фахівця. Асоціативний експрес-тест дасть точну відповідь, адже вона ґрунтується на індивідуальності кожної людини. Пропонуємо пройти тест і дізнатися про свою головну слабкіст...

Виберіть кота - і дізнайтеся, що думають про вас люди: Психологічний тест по картинці

середа, 29 березень 2023, 17:09

Якщо ви хочете дізнатися, що думають про вас оточуючі, пропонуємо пройти тест. Вибір кота на зображенні дозволить зрозуміти, ким вас бачать люди. Важливо, щоб вибір був зроблений протягом перших п'яти секунд, коли задіяна ваша інтуїція та підсвідомість...