Корисний лайфхак: Чим відмити мікрохвильову піч так, щоб вона довго була чистою

Мало хто знає про це, але мікрохвильова піч здатна відмити сама себе. Замість того щоб довго і ретельно відтирати крапельки жиру і шматочки їжі, що присохли до її стінок, спробуйте ефективний спосіб, передають Патріоти України.

Подробиці

Вам знадобиться широка миска, яку можна використовувати у мікрохвильовій печі. Наповніть її чистою теплою водою, до якої варто додати трохи лимонного соку, і поставте в мікрохвильову піч.

Увімкніть потужність на максимум і дайте агрегату працювати протягом 5 хвилин. За цей час вода почне випаровуватися. Крапельки пари осідатимуть на стелі, дні та стінках мікрохвильової печі та розм’якшатимуть жир та інші забруднення.

Після того, як закінчиться «розігрів», зачекайте ще 10-15 хвилин, а потім можете діставати ємність з водою. Залишиться тільки протерти середину техніки серветкою з мікрофібри, і можна насолоджуватися вражаючим результатом.

А ви це знали? Скільки яєць можна їсти на день, щоб не нашкодити здоров'ю

середа, 29 листопад 2023, 9:28

Яйця - універсальний продукт, який є і важливим доповненням у багатьох рецептах, і часто не вимагає численних інгредієнтів для приготування повноцінного сніданку або обіду. передають Патріоти України. УНІАН дізнався рекомендації дієтологів, скільки яєц...

Ви будете здивовані ефектом! ТОП-4 вправи, які нормалізують кровообіг

середа, 29 листопад 2023, 9:07

Гімнастичні вправи в ранкові години допомагають активізувати кровообіг, забезпечити приплив енергії та отримати заряд бадьорості на весь день, передають Патріоти України. Завдяки прискоренню кровообігу, поліпшуються обмінні процеси, зміцнюється нервова...