Корисний лайфхак: Як легко відбілити підошву кросівок за 5 хвилин

Якщо ви вранці поспішаєте і треба терміново привести у гарний вигляд взуття, то цей спосіб вам дуже підійде. Треба лише один засіб, який ви точно знайдете у ванній кімнаті, передають Патріоти України.

Подробиці

Підошва, зокрема біла, у кросівках дуже добре та просте відмивається звичайною зубною пастою. Потрібно просто на стару зубну щітку нанести горошинку пасти та натерти взуття.

Принцип чищення такий, як і зубів, як би це не звучало банально. Відбілюючі компоненти, які є в складі пасти, так само впливають і на текстуру взуття. Для більш щільного очищення можете до пасти додати харчову соду. Її дрібні гранули делікатно очистять навіть бруд, що в’ївся.

Психологічний тест: Що бачите на цій картинці? Це розкаже, яка ви людина насправді

неділя, 28 травень 2023, 12:13

Тварина, яку ви побачите першою, відкриє те, яка ви людина Цей тест дивний, тому що він може багато чого розповісти про вашу особистість. На цьому зображенні є різні тварини, такі як: тигр, слон, собака, орел, жаба, білка і риба, передають Патріоти Ук...

Будуть заздрити всі сусіди! Чим підживити картоплю, щоб врожаю було втричі більше

неділя, 28 травень 2023, 11:12

Картоплю вирощують всі. Хоча б невеликий клаптик, але для неї завжди знайдеться грядка. І вирощування великого врожаю, звичайно, вимагає певних зусиль, передають Патріоти України. Весь секрет криється в підживленні в період цвітіння. Одні з найважливі...