Корисний лайфхак: Як зберегти заряд батареї смартфона на морозі

Зберегти заряд батареї смартфона в мороз допоможуть чохол і зберігання в кишені куртки, передають Патріоти України.

Сучасні смартфони під управлінням операційних систем Android і IOS найчастіше не витримують температур нижче 35 градусів. При цьому постійне знаходження смартфона на холоді здатне порушити процес переходу катода до анода-негативного заряду до позитивного.

Швидше за все на морозі розряджаються смартфони в алюмінієвому корпусі, тому фахівці рекомендують купувати пристрої в скляному або пластиковому корпусі. Останні можуть витримувати температуру до мінус 35 градусів.

Серед іншого експерту радять повністю заряджати телефон перед виходом на вулицю взимку. На вулиці його потрібно зберігати у внутрішній кишені куртки, в теплі. Для збереження заряду також рекомендується використовувати чохол.

Забороняється тримати гаджет на морозі більше десяти хвилин. Крім того, не рекомендується заряджати смартфон на холоді від зовнішнього акумулятора.

Незвичайний, але ефективний засіб для чищення матраца - лише 10-15 хвилин і плями немає

субота, 10 червень 2023, 21:14

На матраці можуть з’являтися різні плями, деякі досить стійкі. Однак не поспішайте йти в хімчистку: можна навести лад із матрацом і в домашніх умовах. Якщо діяти швидко, будь-які сліди можна легко вивести без пральної машини, передають Патріоти України...

Як відмити кухню до блиску? Секрети клінінгових компаній, які спростять вам життя

субота, 10 червень 2023, 17:12

Прибирання на кухні - це болюча тема для кожної господині. Як би ви не старалися, але періодично доводиться влаштовувати суботник з відмиванням кухонних шафок, витяжки, каструль, духовки та інших атрибутів сучасної кухні. Як показує життєвий досвід, та...