Корисний лайфхак: Як зберегти заряд батареї смартфона на морозі

Зберегти заряд батареї смартфона в мороз допоможуть чохол і зберігання в кишені куртки, передають Патріоти України.

Сучасні смартфони під управлінням операційних систем Android і IOS найчастіше не витримують температур нижче 35 градусів. При цьому постійне знаходження смартфона на холоді здатне порушити процес переходу катода до анода-негативного заряду до позитивного.

Швидше за все на морозі розряджаються смартфони в алюмінієвому корпусі, тому фахівці рекомендують купувати пристрої в скляному або пластиковому корпусі. Останні можуть витримувати температуру до мінус 35 градусів.

Серед іншого експерту радять повністю заряджати телефон перед виходом на вулицю взимку. На вулиці його потрібно зберігати у внутрішній кишені куртки, в теплі. Для збереження заряду також рекомендується використовувати чохол.

Забороняється тримати гаджет на морозі більше десяти хвилин. Крім того, не рекомендується заряджати смартфон на холоді від зовнішнього акумулятора.

А ви це знали? Вперті та неслухняні діти мають більше шансів досягти успіху у дорослому житті та заробити більше грошей

понеділок, 26 вересень 2022, 13:12

Дітьми, які є бунтарями й влаштовують своїм батькам дійсно важкі часи, насправді слід пишатися, передають Патріоти України. Улюбленим словом деяких дітей є «ні». Вони постійно це повторюють і кидають виклик всьому навколо. Вони не хочуть виконувати вк...

Перша відмінність, яку ви помітите, розповість про ваш характер. Простий психологічний тест

понеділок, 26 вересень 2022, 12:10

Між двома дуже схожими картинками, представленими вище, насправді є кілька відмінностей. Яку з них ви помітили першою? Не думайте довго, саме перша відмінність розповість про ваш характер, передають Патріоти України. Отже, яка відмінність ваша? Ви ува...