Корисний лайфхак: Як зберегти заряд батареї смартфона на морозі

Зберегти заряд батареї смартфона в мороз допоможуть чохол і зберігання в кишені куртки, передають Патріоти України.

Сучасні смартфони під управлінням операційних систем Android і IOS найчастіше не витримують температур нижче 35 градусів. При цьому постійне знаходження смартфона на холоді здатне порушити процес переходу катода до анода-негативного заряду до позитивного.

Швидше за все на морозі розряджаються смартфони в алюмінієвому корпусі, тому фахівці рекомендують купувати пристрої в скляному або пластиковому корпусі. Останні можуть витримувати температуру до мінус 35 градусів.

Серед іншого експерту радять повністю заряджати телефон перед виходом на вулицю взимку. На вулиці його потрібно зберігати у внутрішній кишені куртки, в теплі. Для збереження заряду також рекомендується використовувати чохол.

Забороняється тримати гаджет на морозі більше десяти хвилин. Крім того, не рекомендується заряджати смартфон на холоді від зовнішнього акумулятора.

Навіщо класти сіль у пральну машину - хитрість, яка вирішує важливу проблему

неділя, 29 січень 2023, 21:12

Пральна машина з часом може покриватись різними осадами, брудом і навіть пліснявою. Відразу зазначимо, що вашої провини в цьому особливо немає, адже причиною є вода та мильні залишки, які сприяють розвитку грибків та появі неприємного запаху. Розв'язан...

Торт "Рафаело" за українським рецептом - напрочуд ніжний десерт, просто тане в роті

неділя, 29 січень 2023, 17:56

Тістечка, пиріжки, печиво, торти - улюблені ласощі для багатьох українців. Поряд з традиційними рецептами господині часто експериментують, вносячи в десерти родзинку, яка робить їх неповторними, передають Патріоти України. Так, усім відомий торт «Рафае...