Користь чи шкода? Чим може бути небезпечна молода картопля і кому її їсти не можна

Купуючи ранні фрукти чи овочі на ринку та в супермаркеті ви повинні пам'ятати, що продукти не завжди будуть якісні та безпечні для здоров'я. Їх часто напихають різноманітними домішками та нітратами, які роблять плід особливо великим та красивим ззовні. Це стосується і молодої картоплі, передають Патріоти України.

Редакція FoodOboz зібрала інформацію та розповість, чим може бути небезпечною молода картопля та як позбутися у ній шкідливих речовин.

Чим шкідлива молода картопля?

Ви, певно, не один раз помічали, що шкірка картоплі може мати зелені ділянки. Часто саме у них міститься найбільша кількість нітратів та пестицидів. Зокрема, отруйна речовина соланін. Тому, дуже важливо перед приготуванням картоплі зрізати ці частини та шкірку загалом, після чого замочувати плід у холодній воді.

Як позбутися нітратів у картоплі?

Технологія:

1. Для початку слід підготувати миску з водою, до якої додати сік половини лимона та 1 ч. л. морської солі. В отриманій рідині потрібно добре помити картоплю. Це допомагає ефективно змити пестицидний наліт.

Ще одним зі способів позбутися нітратів у картоплі може бути варіння. Рівень шкідливих речовин таким чином знижується на 50-80%. Відваривши картоплю, потрібно відразу злити відвар і тільки тоді солити продукт.

Для кави як у кав’ярні: Що зробити, щоб молочна пінка не осідала

п’ятниця, 22 вересень 2023, 18:09

Смачну каву з пишною молочною пінкою можна приготувати, не виходячи із власного дому. І для цього знадобляться прості інструменти, передають Патріоти України. Окрім чашки із завареною кавою та молока знадобиться мікрохвильовка, а також один із "спецінс...

Виберіть інструмент, який найбільше подобається - і дізнайтеся музику своєї душі.

п’ятниця, 22 вересень 2023, 17:08

Це не просто тест, це ковток свіжого повітря, передають Патріоти України. Отже, все, що вам потрібно, це вибрати музичний інструмент…. У вас фіолетова душа … Боже мій, яка вона прекрасна. Це дуже чуттєва і вразлива душа. Люди з такою душею неймовірно д...