Краще підготуйтеся! Як прикрашати ялинку на Новий рік-2022, щоб не роздратувати Тигра - головні правила

Напередодні Нового року та Різдва однією з найголовніших традицій є прикраса ялинки. Однак підбирати прикраси необхідно з урахуванням символу наступного року. У 2022 році китайським гороскопом таким символом стане Синій Тигр, зазначають Патріоти України.

Щоб не розгнівати Тигра і не накликати лиха наступного року, необхідно уникати прикраси ялинки яскравої мішури, червоних і жовтих іграшок, а також прикрас у вигляді інших східних знаків.

Астрологи рекомендують уникати цього року яскравої різнокольорової мішури, якою зазвичай заведено прикрашати ялинку до Нового року. Також не радять вішати на ялинку іграшки та прикраси з різних стилів. Такий розбій і несмак може роздратувати Тигра.

Крім того цього року виключені як прикраси іграшки червоного та жовтого кольору. Такі прикраси точно не допоможуть завоювати прихильність хижака, а може, навіть його роздратують.

Також не варто вішати на ялинку у Новий 2022 рік іграшки інших східних знаків. Такі могли залишитися з попередніх свят і рік у рік кочувати новорічними ялинками. Однак це може викликати суперництво між символами року та відвернути удачу та щастя наступного року.

Справа Порошенка: "Притягнення до відповідальності колишніх високопосадовців - світова практика", - Снєгирьов

четвер, 27 січень 2022, 23:00

Також зауважу, що притягнення до кримінальної відповідальності колишніх чиновників, якщо для цього дійсно є підстави, – нормальна загальносвітова практика. Політичні переслідування чи боротьба з корупцією у вищих ешелонах влади? Про справу Порошенка ос...

Хіти тижня. Страва буде ідеальною і менш калорійною: Чим можна замінити хліб у фарші для котлет

четвер, 27 січень 2022, 18:00

Замість хліба у фарш для котлет можна додати манку. Однієї ложки буде достатньо, щоб загустити котлетну масу та збільшити кількість фаршу у півтора рази. Замість хліба можна додати у фарш для котлет відварену картоплю, розім'яту в пюре. Кабачок замість...