Краще підготуйтеся! Як прикрашати ялинку на Новий рік-2022, щоб не роздратувати Тигра - головні правила

Напередодні Нового року та Різдва однією з найголовніших традицій є прикраса ялинки. Однак підбирати прикраси необхідно з урахуванням символу наступного року. У 2022 році китайським гороскопом таким символом стане Синій Тигр, зазначають Патріоти України.

Щоб не розгнівати Тигра і не накликати лиха наступного року, необхідно уникати прикраси ялинки яскравої мішури, червоних і жовтих іграшок, а також прикрас у вигляді інших східних знаків.

Астрологи рекомендують уникати цього року яскравої різнокольорової мішури, якою зазвичай заведено прикрашати ялинку до Нового року. Також не радять вішати на ялинку іграшки та прикраси з різних стилів. Такий розбій і несмак може роздратувати Тигра.

Крім того цього року виключені як прикраси іграшки червоного та жовтого кольору. Такі прикраси точно не допоможуть завоювати прихильність хижака, а може, навіть його роздратують.

Також не варто вішати на ялинку у Новий 2022 рік іграшки інших східних знаків. Такі могли залишитися з попередніх свят і рік у рік кочувати новорічними ялинками. Однак це може викликати суперництво між символами року та відвернути удачу та щастя наступного року.

Картопляні шкірки - супердобриво для великого врожаю: Як з користю застосувати відходи

середа, 6 липень 2022, 7:44

Страви з картоплі готують майже в кожній родині, але лише досвідчена господиня знає, що викидати картопляні шкірки зовсім не варто, передають Патріоти України. Чому не можна викидати картопляну шкірку? Річ у тому, що цьому, на перший погляд, марному пр...

Городникам на замітку! Що робити, якщо кабачки гниють на грядці

середа, 6 липень 2022, 6:59

Кабачки, які особливо добре ростуть на місцях зберігання гною або перегною, і які люблять вологу, схильні до гниття у разі її надлишку, передають Патріоти України. Автори видання «Моя дача» дали кілька корисних порад дачникам, які вирощують цю культуру...