Краще підготуйтеся! Як прикрашати ялинку на Новий рік-2022, щоб не роздратувати Тигра - головні правила

Напередодні Нового року та Різдва однією з найголовніших традицій є прикраса ялинки. Однак підбирати прикраси необхідно з урахуванням символу наступного року. У 2022 році китайським гороскопом таким символом стане Синій Тигр, зазначають Патріоти України.

Щоб не розгнівати Тигра і не накликати лиха наступного року, необхідно уникати прикраси ялинки яскравої мішури, червоних і жовтих іграшок, а також прикрас у вигляді інших східних знаків.

Астрологи рекомендують уникати цього року яскравої різнокольорової мішури, якою зазвичай заведено прикрашати ялинку до Нового року. Також не радять вішати на ялинку іграшки та прикраси з різних стилів. Такий розбій і несмак може роздратувати Тигра.

Крім того цього року виключені як прикраси іграшки червоного та жовтого кольору. Такі прикраси точно не допоможуть завоювати прихильність хижака, а може, навіть його роздратують.

Також не варто вішати на ялинку у Новий 2022 рік іграшки інших східних знаків. Такі могли залишитися з попередніх свят і рік у рік кочувати новорічними ялинками. Однак це може викликати суперництво між символами року та відвернути удачу та щастя наступного року.

Детективна головоломка: Хто стоїть за викраденням автомобіля? Перевірте своє логічне мислення

четвер, 23 березень 2023, 18:12

Чи знаєте ви, що головоломки допомагають поліпшити нашу концентрацію і логічне мислення? Перевірте це зараз, передають Патріоти України. Інцидент. Відповіді підозрюваних. Питання. Хто стоїть за викраденням автомобіля? Відповідь на цю головоломку буде н...

Що покласти в лунки при висадці помідорів - сільський секрет для гігантського урожаю

четвер, 23 березень 2023, 17:12

Висадка розсади томатів у відкритий ґрунт – заняття непросте, адже рослина ця досить примхлива і потребує уважного догляду, щоби дати хороший урожай. Допомогти їй у цьому може якісне підживлення, яке потрібно внести під кущ в момент його висадки, перед...