
Багато хто з нас не випускає з рук свої смартфони навіть під час їхньої зарядки. Фахівці запевняють, що під час цього процесу краще телефон не чіпати, передають Патріоти України.
Перша причина відмовитися від цього – значне уповільнення процесу зарядки. Якщо ви користуватиметеся телефоном у момент зарядки, то більшість енергії використовуватиметься не на телефон, а на запущені процеси. Таким чином, про економію заряду батареї не йдеться, а заряджатися ваш гаджет буде набагато довше.
Друга причина – нагрівання телефону. Особливо гостро проблема стоїть у спекотну погоду влітку. Коли ви граєте або запускаєте різні програми на телефоні, він автоматично нагрівається. Також він нагрівається під час зарядки. Таким чином, ви створюєте для гаджета подвійне навантаження.
Третя причина — ви можете пошкодити зарядний пристрій, якщо постійно будете "смикати" свій телефон. Також може бути пошкоджений і зарядний порт у телефоні, а відремонтувати його коштуватиме недешево.
Багато людей побоюються, що кава негативно впливає на їхнє здоров'я і насамперед на нервову систему. Експерти назвали чотири напої, здатні замінити його, передають Патріоти України. Охочі починати ранок без кави повинні звернути увагу на воду. Це макси...
Фастфуд давно вважається одним із головних факторів ризику для серцево-судинного здоров’я. Проте кардіологи зазначають: існують повсякденні звички, які можуть завдавати серцю не меншої, а іноді й більшої шкоди, ніж неправильне харчування, передають Пат...