Краще залиште їх вдома: ТОП-10 речей, які ніколи не варто одягати під час подорожей за кордон

Під час пакування валізи доцільно пам’ятати про звичаї, культуру та релігійні вірування країни, куди запланована подорож. Одяг, аксесуари та ґаджети можуть допомогти зручно та безпечно відпочити, а можуть і зіграти поганий жарт, передають Патріоти України.

Крім безпеки, правильний вибір образу допоможе не образити місцевих жителів або не стати мішенню для злодіїв. Про 10 речей, які не варто брати з собою, йдеться на сайті Travel Team.

Коштовності

Дорогі, кричущі ювелірні вироби краще залишити вдома, щоб не привертати увагу крадіїв та злочинців.

Відкрите взуття

Під час прогулянки куди завгодно, окрім пляжу, доцільно використовувати закрите взуття, яке може допомогти запобігти укусам комах або порізам на пальцях.

Шорти

Короткі шорти можуть виглядати недолуго в деяких країнах, де культурою та релігією не схвалюється відвертий одяг.

Релігійні зображення, лайливі слова чи національні прапори на одязі

Розумно уникати одягу з релігійними символами, лайливими словами та національними прапорами, щоб не розпалювати емоційну дискусію під час відпустки.

Яскраві кольори

Надто строкатий одяг приверне багато уваги, а в чужій країні не так безпечно, як вдома. Щоб випадково не стати ціллю для крадіїв, варто злитися з натовпом.

Недоцільні кольори

Чорні та сині речі в центральній Африці приваблюють комах, а у деяких частинах Азії білий вважається кольором похоронів і трауру. Такі дрібниці краще дізнатися перед відпусткою, щоб вона пройшла без проблем.

Джинси

Будь-де це може стати хорошим вибором, проте не під час екскурсії релігійними та культурними памʼятками. До святих місць краще одягнутися відповідно.

Рюкзак

Перше, що видає в людині туриста – місткий рюкзак на плечах. Це може наштовхнути крадіїв на думку про можливість вдалого пограбування.

Фотоапарат

Без фотоапарата чи телефона з хорошою камерою складно зробити вдалі кадри в туристичних місцях, але це не означає, що слід тримати їх в руках чи іншому видному місці. Без необхідності в чужій країні краще не демонструвати вміст сумки.

Нескромний верх

Глибоке декольте чи короткий топ можуть виглядати вульгарно в деяких країнах або просто бути непрактичними під час подорожі.

Психологічний тест у картинці: Виберіть улюблений фрукт - і ми вгадаємо ваш характер

середа, 29 листопад 2023, 7:15

Цей простий тест покаже, що існує прямий зв’язок між улюбленим фруктом і вашою особистістю. Залежно від обраного вами фрукта ви дізнаєтеся, що означає ваш вибір з психологічної точки зору, передають Патріоти України. Отже, виберіть свій улюблений фрукт...

Народні прикмети на 29 листопада: що категорично не можна робити у Парамонов день. Ритуал на везіння і щастя

середа, 29 листопад 2023, 7:05

Православна церква України 29 листопада за новим стилем вшановує пам'ять мученика Парамона і ще 370-ти мучеників, яких стратили язичники, а також преподобного Акакія Синайського і преподобного Нектарія з Києво-Печерської Лаври. За старим стилем в цей д...