Критики назвали ТОП-5 шапок нового сезону, які не варто купувати нікому

Шапки мені не йдуть - одна з найпопулярніших фраз, яку можна почути з приходом осені. Але сьогодні поговоримо не про те, як перемогти цей стереотип, а про те, до чого може привести подібна омана. Буває, що дівчата, вважаючи, що шапки їм не йдуть, намагаються знайти що-небудь таке... і здрастуй, модний провал!

Щоб тяга до експерименту не закінчилася промахом, "Школа IQ стилю" поділилася в Instagram списком з п'яти антитрендів серед шапок, зазначають Патріоти України.

Які шапки не потрібно вибирати:

1. Шапка зі стразами.

Почувши на свою адресу комплімент "блискуча жінка", перевірте, чи немає на вашій шапці такої блискучої пишноти. Залиште пір'я і стрази для сценічних костюмів Філіпа Кіркорова.

2. Шапка з вушками.

- Бабуся, а чому у тебе такі великі вуха? - Це щоб краще тебе чути, внученька! - Ну тоді слухай, бабуся: твоя шапка просто з ряду геть! Кінець казки. Ні, це не мило, не іронічно і не молодить.

3. Шапка з в'язаного хутра

Хто придумав носити на голові ці капкейки - незрозуміло.

4. Шапка з хутряним помпоном

Зшитий ковпак не по-колпаковски, треба недоколпакований ковпак...забезпечити величезним песцевим помпоном і видавати за модну шапку. Ні, не варіант, якщо вам більше 10 років.

5. Хутряна вушанка

Автентично буде виглядати тільки в екстремальних температурних умовах "замерзнути або вижити". Але в таких обставинах вже і в цілому не до образу. Під міським снігом, в улюбленому пуховику, та ще й в такій шапці, ви будете виглядати як дядько Федір з Простоквашино.

Ілюстративне фото (instagram.com/iq_style_school)

Якщо ви думаєте, що на цьому список невдалих моделей закінчений - на жаль, ні. Це тільки верхівка антитрендового айсберга. Але є і хороша новина - шапки вам йдуть, потрібно просто знати, як їх вибирати з урахуванням зовнішності, рис обличчя та інших особливостей.

Лайфхак для огородників: Полийте цим огірки, перець та томати у холодну погоду - і врожай буде просто величезним (відео)

середа, 25 травень 2022, 15:29

Незважаючи на травневе тепло, в деяких регіонах весна не завжди встигає «розкачатися» і може «спізнюватися» зі своїм приходом, або ж «забуває» прихопити із собою необхідні сонячні промені. Про те, що робити у таких випадках дачникам і городникам, розпо...

Не гірше від магазинного: Як швидко та легко зробити якісний пральний порошок вдома

середа, 25 травень 2022, 11:30

Пральний порошок стрімко дорожчає, тому багато хто хоче на ньому заощадити. Однак, як виявилося, можна зробити домашній пральний порошок, який буде не гірше магазинного, передають Патріоти України. Для приготування домашнього прального порошку слід взя...