Кухня сяятиме від чистоти! Цей підручний засіб за секунди розщепить жир

Прибирання кухні може тривати багато часу. Адже потрібно не тільки помити посуд, у тому числі від нагару, а й очистити різні побутові предмети та поверхні. Одна з головних проблем - плями від жиру, який не так просто видалити і розщепити, передають Патріоти України.

Існує кілька незвичайних способів очищення кухонної техніки, і в багатьох випадках це можна зробити, не виходячи з дому та не купуючи певних продуктів. Про ефективний лайфхак з видалення жирних плям пише видання Express. Для цього методу потрібен один підручний засіб — олія.

Хоча додавання олії в жир може здатися нелогічним, її правильне використання руйнує жирові плями, що накопичилися з часом. Використовуйте будь-яку олію (наприклад, оливкову або соняшникову). Лише потрібно нанести олію на кухонний рушник, а потім протерти ним жирні плями. Як тільки плями зійдуть, протріть їх спиртовмісним спреєм.

Плюс цього способу ще й у тому, що він заощадить вам гроші, адже не доведеться купувати спеціальні засоби для чищення. Лайфхак із видалення жирних плям за допомогою олії відмінно підходить для використання на виробах із нержавіючої сталі. А також може допомогти позбутися плям на електричних та металевих плитах.

Городинкам на замітку: Обов'язково зробіть це перед посадкою цибулі під зиму - і результат вас приголомшить

вівторок, 4 жовтень 2022, 0:28

У осінньої висадки цибулі на дачі є свої плюси та мінуси. Досвідчені городники радять тим, хто вирішив це зробити перед настанням холодів, додатково обробити цибулини, передають Патріоти України. Автори «Дачника» стверджують, що спосіб обробки цибулі ...

А ви це знали? Чому небезпечно постійно відкладати будильник вранці

вівторок, 4 жовтень 2022, 0:09

Нерідко буває, що вранці, коли дзвонить будильник, ми відкладаємо свій підйом, переводячи його на новий час - якщо розібратися, таким чином ми самі створюємо собі неприємності, пов'язані як з психологічним, так і фізичним здоров'ям, передають Патріоти...