Лайфхак: Чому ваш смартфон перегрівається і як це виправити

У випадку, коли телефон сильно нагрівається, винуватцями, швидше за все, можуть бути екран, батарея або процесор, передають Патріоти України.

Практично кожен з них при певних умовах виділяє тепло. Наприклад, в батареї виділяють електрику хімічні елементи, високошвидкісний процесор отримує і приймає інформацію, а екран телефону світиться.

Тому тепло, що виділяється смартфоном, можна вважати нормальним явищем. Але якщо телефон нагрівається сильно і досить часто — це вже тривожний сигнал і з цим потрібно розібратися, щоб надалі не допустити його перегріву. Основні причини перегріву телефону.

Пристрій використовується надто активно

Різні тривимірні ігри, тривалі відеозйомки, важкі додатки — все це значно перевантажує процесор з відео прискорювачем. В результаті апарат починає грітися і швидко розряджатися.

В цьому випадку смартфон бажано не перевантажувати. При довгих ігрових сесіях, відео зйомці, роботі з різними додатками, обов'язково робіть перерви. Крім цього, рекомендується відключити мережеві і непотрібні навігаційні модулі.

Є недопрацьовані програми

Наприклад, в якомусь недавно встановленому додатку є помилка або невірно оптимізований код, і через це система використовується нераціонально, змушуючи процесор працювати на повну потужність. В результаті від нього виділяється багато тепла.

Щоб розвантажити процесор, потрібно видалити з телефону всі непотрібні програми і додатки. Крім цього, не варто перешкоджати оновленню певних додатків тому, що свіжі версії часто виправляють помилки.

Пристрій гріється при розмові

В цей час передавач, що відповідає за зв'язок, працює безперервно. Під час розмови йому доводиться постійно приймати і передавати інформацію.

При довгій розмові він поступово нагрівається. І чим триваліша за часом розмова, тим більше буде нагріватися телефон. Щоб телефон не перегрівався, в першу чергу постарайтеся звести до мінімуму час розмови. Якщо бесіда була тривалою — дайте йому певний час "відпочити".

Системні проблеми

Підвищена температура може викликати збій роботи ОС або вбудованих в систему програм і додатків. Часто в ОС накопичуються залишкові файли з різним програмним сміттям, який сприяє нагріванню.

В цьому випадку слід перезапустити телефон і упевнитися, що ОС оновилася. Якщо будь-яких змін не відбулося, апарат як і раніше гріється, слід почистити його або все скинути до заводських налаштувань, але обов'язково перед цим зберегти інформацію.

Який нагрів вважати нормальним

Практично всі смартфони можуть без перевантажень працювати в температурному діапазоні 0-35C. При цьому корпус може нагріватися до температури 37-45C. Крім цього, можливе короткочасне підвищення температури, але це не є показником несправності.

Жіночий психологічний тест: Оберіть брошку - і дізнайтесь, в чому ваша привабливість

вівторок, 26 вересень 2023, 11:14

Цей короткий тест розкриє, у чому ваша привабливість, передають Патріоти України. У доброті чи в позитивному ставленні до життя, організованості чи харизмі? То в чому ж ваш шарм? Ваша родзинка та шарм – у доброті та чуйності. Ці риси відразу виділяють...

Неймовірно апетитні курячі стегна з ароматним маринадом - рецепт для смачного барбекю

вівторок, 26 вересень 2023, 10:54

Курячі стегна - це неймовірно смачна та апетитна страва, яка поєднує ніжне м’ясо курки з ароматним маринадом та свіжими шматочками ананаса. Їх можна готувати протягом всього року, адже цей рецепт - чудовий варіант як для літнього барбекю так і для зимо...