Лайфхак для господинь: Як очистити унітаз від старого нальоту без магазинної хімії

Унітаз можна очистити без їдкої хімії, якщо взяти два прості інгредієнти. Матеріал самого унітазу не пошкодиться, як і сифонна труба, що часто буває, коли використовують магазинні засоби, передають Патріоти України.передають Патріоти України.

Подробиці

Для такого засобу вам знадобиться 200 мл оцту та 1 столова ложка соди. Ключовий секрет цього методу полягає у тому, щоб перед змішуванням обох компонентів потрібно підігріти оцет на плиті. Потім добре змішати та залишити суміш в унітаз.

Бажано воду вимочити, щоб засіб був концентрованим. Унітаз із засобом треба залишити протягом трьох годин. Після чого спустити воду й поверхня унітаза знову засяє білизною.

Психологічний тест: Виберіть чашку на картинці - і дізнайтесь, яка ви людина

неділя, 26 березень 2023, 21:12

Добра, чуйна, уважна? Оптимістка чи песимістка? Амбіційна і зі стрижнем чи пасивна та безініціативна? Відкритий екстраверт чи замкнута у собі соціопатка-домосідка? Усі ми люди різні. Усіх нас природа нагородила певними якостями, якими ми й відрізняємос...

Попрощайтеся з жиром та накипом! Секрет чистих сковорідок від англійських господарок

неділя, 26 березень 2023, 17:08

Чи бувало таке, що помив увесь посуд, але тут на очі трапляється брудна сковорода? Довге та часте її використання залишило на посуді накип та жир від м’ясних страв, передають Патріоти України. Проте англійські господині вигадали спосіб, як відмити сков...