Лайфхак для господинь: Як почистити пральну машину від цвілі: найпростіший спосіб

Пральні машини, особливо моделі з фронтальним навантаженням, часто стають прекрасним середовищем для розмноженя плісняви, особливо на гумовій прокладці, передають Патріоти України.

Для того, щоб відмити гуму у пральній машині від цвілі, вам знадобиться лише один засіб, який є в кожному домі. І це - хлорний відбілювач.

Також для самої процедури потрібні:

  • пластикове відро;
  • тканина з мікрофібри;
  • захисні рукавички;
  • маленька щітка з м'якою щетиною.

Як почистити пральну машину від цвілі: інструкція

  1. Спочатку потрібно встановити звичайний режим прання під час великого навантаження машини. Потрібно, щоб всередині було багато води. Температура повинна бути теплою, а краще - гарячою.
  2. Одну або кілька чашок хлорного відбілювача (в залежності від кількості цвілі) додайте всередину барабана, а потім запустіть прання. У відділенні для миючих засобів можна додатково залишити 1/2 склянки відбілювача (дозатор повинен бути заповнений до максимального рівня).
  3. По завершенню цикла прання, обов'язково протріть дверцята машинки тканиною з мікрофібри, яка добре вбирає вологу. Обережно відігніть гумову прокладку та очистіть її з внутрішньої сторони. Саме тут зазвичай накопичується найбільше бруду та залишки миючих засобів, а через вологу з часом з'являється пліснява.
  4. Щоб внутрішню сторону гумової прокладки промити максимально ефективно, надягніть захисні рукавички, візьміть щітку з м'якою щетиною та намочіть її у спеціальному розчині (на склянку води 1/4 склянки хлорного відбілювача). Обережно очистіть гумку, а потім протріть насухо.

Не забувайте регулярно чистити пральну машину, щоб продовжити термін її слугування.

Закопайте одну пігулку під томати, і вони рясно заплодоносять, а плоди не гнитимуть (відео)

вівторок, 28 червень 2022, 17:22

Кальцій - важливий вітамін, що забезпечує міцність кісток та зубів людини. Однак він необхідний і рослинам, зокрема, томатам, адже при його нестачі проявляється небезпечна вершинна гнилизна (це можливо, наприклад, у такі посушливі дні, як зараз), перед...

Як зварити буряк швидко за 10 хвилин: ТОП-3 рецепти для кожної господині

вівторок, 28 червень 2022, 16:59

Літо - час свіжих овочів. У раціоні кожного українця обов'язково має бути буряк. Цей корисний овоч багатий усіма вітамінами, які необхідні для кожного, передають Патріоти України. Вам потрібно:. Горіхи подрібнити в дрібну крихту блендером. Відварний бу...