Лайфхак для справжніх господинь. Заморозка грибів на зиму: Що не варто робити та скільки їх можна зберігати

Заморозка грибів на зиму - простий процес, на перший погляд. Проте насправді важливо знати декілька головних нюансів, які можуть вплинути на зберігання та структуру продукту. Як пише видання Telegraf.by, до обробки грибів потрібно приступити одразу ж після збирання урожаю в лісі, щоб запобігти розвитку гнильних процесів, передають Патріоти України.

Вони можуть виникнути через неправильне зберігання продукту, наприклад, в пакеті або ж у відрі. Як наслідок – утворення отруйних речовин.

Так, спочатку гриби треба почистити і добре промити. Лисички варто обсмажити перед заморожуванням. У маслюків – видалити шкірку з капелюшків. А ось боровики не вимагають обробки перед заморожуванням. Їх просто потрібно протерти вологою тканиною, поділити на порції та ретельно запакувати, інакше вони втратять смак.

Відзначимо, заморожені гриби зберігають свої якості протягом декількох місяців. Втім, вони можуть бути придатні до споживання і навіть до початку наступного сезону збору лісового врожаю. Головне – не заморожувати їх вдруге.

Хіти тижня. Пийте на здоров'я: Вчені назвали соки, які можуть "вбити" коронавірус

вівторок, 24 листопад 2020, 13:00

Корисно не тільки пити ці соки, але й просто полоскати ними горло. Вчені з розташованого в Німеччині інституту молекулярної вірусології Медичного центрального університету Ульма заявили, що рослинні соки і зелений чай можуть знижувати ймовірність зараж...

Не дайте себе обдурити: Як визначити справжній пробіг авто

вівторок, 24 листопад 2020, 12:58

Рішення про стан автомобіля краще приймати після спілкування з досвідченим експертом, але є моменти, на які варто звернути увагу відразу. При покупці уживаної машини дуже важливо дізнатися реальний кілометраж пробігу автомобіля, але якщо авто дуже стар...