Лайфхак для справжніх господинь. Заморозка грибів на зиму: Що не варто робити та скільки їх можна зберігати

Заморозка грибів на зиму - простий процес, на перший погляд. Проте насправді важливо знати декілька головних нюансів, які можуть вплинути на зберігання та структуру продукту. Як пише видання Telegraf.by, до обробки грибів потрібно приступити одразу ж після збирання урожаю в лісі, щоб запобігти розвитку гнильних процесів, передають Патріоти України.

Вони можуть виникнути через неправильне зберігання продукту, наприклад, в пакеті або ж у відрі. Як наслідок – утворення отруйних речовин.

Так, спочатку гриби треба почистити і добре промити. Лисички варто обсмажити перед заморожуванням. У маслюків – видалити шкірку з капелюшків. А ось боровики не вимагають обробки перед заморожуванням. Їх просто потрібно протерти вологою тканиною, поділити на порції та ретельно запакувати, інакше вони втратять смак.

Відзначимо, заморожені гриби зберігають свої якості протягом декількох місяців. Втім, вони можуть бути придатні до споживання і навіть до початку наступного сезону збору лісового врожаю. Головне – не заморожувати їх вдруге.

А ви це знали? Ці фрукти і овочі сприяють поліпшенню сну - вони є в кожному холодильнику

середа, 16 червень 2021, 15:28

Безсоння і проблеми зі сном призводять до серйозного фізичного і психічного виснаження. Але збільшення споживання фруктів і овочів може допомогти краще спати, особливо - молодим жінкам. Відповідне дослідження провели вчені Мічиганського університету, ...

Обережно, в Україні настає час кліщів! Як уберегтися під час відпочинку на природі

середа, 16 червень 2021, 6:10

Якщо знайшли на тілі паразита, головне не панікувати. - життя на цьому, як правило, не закінчується. Однак бажано оптимально ліквідувати загрозу. Укус кліщів небезпечний для людини й ці дрібні потвори можуть бути розносниками небезпечних захворювань. О...