Лайфхак для справжніх господинь: Ніколи не заморожуйте ці продукти. Вони перетворяться на сміття

Заморожування продуктів - відмінний спосіб їх тривалого зберігання. Але в ряді випадків заморозка тільки зіпсує їх, просто перетворивши в сміття. Експерти розповіли, для яких продуктів такий спосіб зберігання неприпустимий. Про це пише Сnet, передають Патріоти України.

Майонез

Якщо ви вирішили заморозити цей соус, будьте готові до того, що після розморожування замість однорідної маси ви отримаєте незрозумілу рідину з грудками, непридатну для вживання.

Свіжі помідори

Свіжі помідори після розморожування перетворюються в слизький бруд, з якого салат вже точно не приготуєш.

Цілі яйця

При заморожуванні яйця розширюються, що може привести до вибуху шкаралупи. Якщо ви хочете заморозити яйця, зваріть їх, видаліть шкаралупу і покладіть в спеціальний зіп-пакет для зберігання в морозилці.

Деякі готові страви - рис, гречка, паста

Рис стане м'яким і позбавленим смаку після розморожування. Гречка під впливом низьких температур втратить всі свої корисні властивості, а паста перетворитися в один злиплий шматок.

Неміцні алкогольні напої - шампанське, вино, пиво

Пляшки при заморожуванні можуть лопнути, так як в них води більше, ніж спирту.

Смажена їжа

Заморожування смажених продуктів робить їх вологими, а масло просочить всю їжу, змінивши її смак.

Салатна, шпинат і інша зелень

Різні види салату, шпинат після розморожування стануть вологими і тьмяними. Їх можна буде додати хіба що в суп.

Молоко і молочні продукти

Молоко після розморожування стає грудкуватим, а його смак змінюється. Якщо ви плануєте використовувати його для приготування їжі - після заморозки воно ще згодиться, а ось пити його буде неможливо. Як і молоко, заморожування сметани і йогурту може зробити їх грудкуватими і грубими.

Сир

Заморожування сиру змінює його текстуру. Деякі сири стають борошнистими, а інші - важкими і щільними.

Огірок

Деякі овочі після заморозки мають прекрасний смак, але огірки до їх числа не належать - вони стають млявими і втрачають хрускіт.

Картопля

Сира картопля при заморожуванні може стати зернистою. Якщо ви дійсно хочете її заморозити, спочатку приготуйте (наприклад, відваріть) і зберігайте в спеціальних контейнерах.

Хіти тижня. Не встоїть ніхто! Сирні пончики, що тануть у роті

субота, 23 жовтень 2021, 23:05

Останнім часом в багатьох кав'ярнях можна побачити яскравий десерт - пончики, покриті кольоровою глазур'ю з посипками, зазначають Патріоти України. Пропонуємо вам український варіант цієї страви, яку легко можна приготувати вдома, - сирні пончики або с...

Затримання терориста Косяка має всі ознаки спланованої операції спецслужб РФ.

субота, 23 жовтень 2021, 22:04

Додам, що на користь версії про сплановану провокацію Росії свідчить і той факт, що вона сталася у т.зв. «зоні розведення», в момент присутності патруля Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ. Більше того, безпекових гарантій з боку української сторо