Лайфхак: Ефективний спосіб очистити пожовклу підошву взуття, особливо літнього (відео)

Чимало людей, ймовірно, стикалися з тим, що спроби очистити світлу підошву взуття, особливо літнього, а також кросівок не дають результату - не допомагають ні чистячі засоби, ні спеціальні порошки, передають Патріоти України.

Водночас, блогер Олена Матвєєва знайшла дієвий спосіб вирішити цю проблему, притому без зайвих витрат. «Я перепробувала багато чого, але нічого не допомагає. Але випробувала цей засіб, і переконалася, що він дуже дієвий, і прибирає навіть сліди від нирок тополі», — запевняє вона.

Видаляти плями Олена пропонує за допомогою медичного препарату димексиду, який є у вільному доступі в аптеках. Крім взуття, димексид добре очищає пластик. Єдине застереження — працювати у рукавичках, оскільки димексид сушить шкіру. Олена навіть записала відео, на якому показала порядок використання препарату для очищення взуття.

А ви це знали? Тест на 1 хвилину! Як ви складаєте руки, може розповісти про вас багато цікавого

вівторок, 4 жовтень 2022, 18:10

Виявляється, наші жести та невербальна мова можуть розповісти про нас навіть більше, ніж звичайні слова. Люди, які вміють розпізнавати ці знаки, можуть швидко дізнатися про людину доволі багато інформації. От і ми пропонуємо вам пройти швиденький тест,...

Перша тварина, яку ви побачите на фотографії, багато розповість про вашу особистість

вівторок, 4 жовтень 2022, 17:09

Тварини дуже добре заховані на зображенні, ви повинні ретельно проаналізувати зображення, щоб знайти їх, передають Патріоти України. Наш розум здатний змусити нас бачити ті чи інші речі, ґрунтуючись на тому, що ми за особистість. Зверніть увагу на зобр...