Лайфхак: Ефективний спосіб очистити пожовклу підошву взуття, особливо літнього (відео)

Чимало людей, ймовірно, стикалися з тим, що спроби очистити світлу підошву взуття, особливо літнього, а також кросівок не дають результату - не допомагають ні чистячі засоби, ні спеціальні порошки, передають Патріоти України.

Водночас, блогер Олена Матвєєва знайшла дієвий спосіб вирішити цю проблему, притому без зайвих витрат. «Я перепробувала багато чого, але нічого не допомагає. Але випробувала цей засіб, і переконалася, що він дуже дієвий, і прибирає навіть сліди від нирок тополі», — запевняє вона.

Видаляти плями Олена пропонує за допомогою медичного препарату димексиду, який є у вільному доступі в аптеках. Крім взуття, димексид добре очищає пластик. Єдине застереження — працювати у рукавичках, оскільки димексид сушить шкіру. Олена навіть записала відео, на якому показала порядок використання препарату для очищення взуття.

Як дізнатися, скільки дітей судилося вам за датою народження - секрет від нумерологів

середа, 29 березень 2023, 18:23

Дуже хочеться зазирнути трохи в майбутнє, коли будуєш великі плани. Особливо це стосується сім'ї і появи на світ дітей, якщо відносини стають серйозними, або ви вирішили, що маєте для цього достатньо здоров'я, сил і життєвого досвіду, передають Патріот...

Виберіть фігуру - і дізнайтеся про свою слабкість: Психологічний тест по картинці

середа, 29 березень 2023, 18:10

Психологічний тест у картинці здатний розкрити вашу особистість без допомоги фахівця. Асоціативний експрес-тест дасть точну відповідь, адже вона ґрунтується на індивідуальності кожної людини. Пропонуємо пройти тест і дізнатися про свою головну слабкіст...