Лайфхак для водіїв: Як швидко позбутися запотівання скла в автомобілі

Запотівання скла - це справжня проблема для водіїв. Особливо взимку, коли через сильну різницю температури повітря в салоні автомобіля і на вулиці волога швидко конденсується на холодному склі. Сьогодні ми розповімо про найшвидший спосіб позбутися запотівання скла, передають Патріоти України.

Взимку важко запобігти запотіванню скла в автомобілі через вологу в салоні. Не піддавайтеся бажанню швидко протерти скло ганчіркою. Через це можуть з'явитися смуги, що може утруднити огляд під час руху за певних умов.

Найпростіший і найшвидший спосіб боротьби із запотіванням - зробити повітря сухим. Для цього увімкніть кондиціонер. Він дуже швидко сушить повітря.

Крім того, можна змінити циркуляцію повітря в салоні, направивши вентиляційні дефлектори на скло. Так скло буде обігріватися. І не забувайте перевіряти салонний фільтр. Якщо він засмічився або вологий, його потрібно швидше замінити. Інакше скло постійно запотіватиме.

Дуже важливо, щоб кліматична система була правильно налаштована, щоб не було на склі так званого "туману". Направте дефлектори повітроводів на скло та вимкніть функцію рециркуляції повітря. Так повітря йтиме зовні, а не циркулюватиме по салону. Якщо в салоні багато пасажирів, то можна трохи відкрити вікна.

Існують і інші способи боротьби з запотіванням скла в автомобілі, в тому числі народні. Але головне – не забувайте видаляти вологу із салону. Обтрушуйте ноги від снігу, перед тим як сісти в салон. І не забувайте очищати салонні килимки.

Як позбутися харчової молі на кухні: ТОП-5 простих, але ефективних кроків

п’ятниця, 27 травень 2022, 6:20

Кожна господиня хоча б раз в житті зіштовхувалась з коричнево-сірими метеликами, які вилітали з шкафу на кухні. Це харчова міль. Її личинки і яйця можуть знаходитися в борошні або крупі, передають Патріоти України. Харчова міль — саме так називають де...

Огородникам на замітку! Тільки без фанатизму: Чому потрібно видаляти нижнє листя у томатів

четвер, 26 травень 2022, 18:42

Городникам, які займаються вирощуванням помідорів, радять не тільки підгодовувати розсаду після висадки в ґрунт, а й уважно стежити за тим, щоб повітря вільно циркулювало між стеблами у нижній частині куща, передають Патріоти України. Для цього, як пиш...