Лайфхак, який точно знадобиться: Як швидко відмити наліт від чаю з чашок

Наліт на стінках чашок важко відмити, якщо він не свіжий. Якщо у вас виникла така проблема, то рекомендуємо скористатися перевіреним способом. Один інгредієнт - і ваші чашки знову будуть чистими, світлими та охайними, передають Патріоти України.

Подробиці

Щоб відмити застарілі темні плями, візьміть для однієї чашки 0,5 ч.л. лимонної кислоти на губку. Ретельно потріть стінки, залиште на декілька хвилин. Після цього змийте теплою водою. Лимонну кислоту можна замінити на сік лимона, проте це менш бюджетно буде, якщо потреба відмити не одну чи декілька чашок.

Господині також застосовують для відбілення шкірки цитрусових. В осінньо-зимовий період їх вистачає. Для того, щоб наліт від чаю або ж і кави не турбував, краще відразу мити чашки, щоб не залишати напій надовго.

Ефект приємно здивує! Названо три жири, які варто їсти більше для здорового схуднення

субота, 28 січень 2023, 11:30

Часи гонінь на жири, як на причину появи зайвої ваги далеко позаду. Тепер нутриціологи переконують - якісні жири допомагають підтримувати високий рівень енергії та насичують організм важливими елементами, передають Патріоти України. Але які жири їсти, ...

Виберіть подарунок на картинці - і дізнайтеся, яким для вас буде 2023 рік

субота, 28 січень 2023, 11:12

Чи любите ви подарунки так, як любимо їх ми? Якщо так, пройдіть наш жартівливий тест. Виберіть коробку, пакет або мішок, який доведеться вам до душі, і дізнайтеся, що лежить всередині, передають Патріоти України. Кожен подарунок розповість, що чекає ва...