Лайфхак від досвідчених господинь: Всього пара цих таблеток - і найбрудніша духовка виглядатиме як нова

Кожна господиня знає, наскільки непростим завданням є чистка кухонної плити. Особливо важко впоратися з забрудненнями всередині духової шафи і на скляних дверцятах, передають Патріоти України.

Часом навіть дорогі хімічні засоби не дають бажаного результату, а про те, скільки сил йде на те, щоб терти місця забруднень, не хочеться і говорити. Вихід з цієї ситуації знайдений! Моментально і без будь-яких зусиль очистити пічку допоможуть всього 2 таблетки для посудомийної машини. Результат використання цього засобу вразить кожну господиню.

Залийте 2 таблетки для посудомийної машини 200 мл теплої води. Дайте таблеткам розчинитися у воді. Для прискорення процесу їх можна трохи розкришити виделкою. Працювати з мийним засобом рекомендується в рукавичках. Нанесіть засіб для чищення на губку і рівномірно розподіліть його по всій поверхні духовки.

Наступний крок — занурте паперові рушники в мийний засіб і розкладіть їх у духовці та на скляних дверцятах. Залиште рушники в духовці на 10-15 хвилин, після чого приберіть їх і змийте засіб чистою губкою.

Засіб, зроблений з розчинених таблеток для посудомийної машини, можна використовувати і для чищення варильної поверхні.

Результат від використання такого простого засобу просто приголомшливий. Духова шафа і варильна поверхня будуть виглядати як нові. За допомогою таблеток для посудомийної машини без будь-яких зусиль вдасться прибрати навіть складні забруднення і пригорілий жир.

В якому місяці у вас було весілля? Ось що це означає

неділя, 28 травень 2023, 9:12

Чи знали ви, що стосунки у вашому сімейному гніздечку безпосередньо залежать від розташування зірок у день вашого весілля? Знайдіть серед дат свою та дізнайтесь про майбутнє, передають Патріоти України. До шлюбу: ваші стосунки розвивалися з високою шви...

Візьміть на замітку: Українцям назвали чотири способи, як врятувати заощадження від інфляції

неділя, 28 травень 2023, 9:00

Економіка нашої держави переживає кризу через повномасштабну війну з російськими окупантами. Українцям повідомили, як можна зберегти свої гроші від інфляції. Названо чотири найкращі способи. Глава Асоціації українських банків Андрій Дубас повідомив, як...