Лайфхак від професіоналів! Як легко і просто збільшити врожай кабачків удвічі

Городники поділилися секретом збільшення урожаю кабачків. Тим, хто вирощує овочі на присадибній ділянці для власних потреб, варто скористатися способом, який знавці застосовують для отримання врожаю у промислових масштабах. Він полягає у правильному формуванні кущів, передають Патріоти України.

Цей спосіб підходить тільки для плетистих культур, кущові кабачки формувати не треба. Як пояснюють професіонали, таке прищипування активізує зростання бічних пагонів, які згодом дадуть нові зав'язі. Відтак - врожайність культури підвищиться у кілька разів.

Для формування кущів у період бутонізації - потрібно обрізати центральне стебло на близько пів сантиметра, 5-6 листя.

Також гарний урожай кабачків буде гарантовано, якщо час від часу проріджувати листя рослини. Йдеться про листя, яке розташовується біля зав'язі, адже зазвичай воно заважає проникненню сонячного світла. Прибрати можна і листя, яке лежить на ґрунті.

Розважливі або розсіяні? Цей тест у картинці розкриє приховані риси характеру

вівторок, 6 грудень 2022, 17:12

Подібні тести часто використовуються психологами на приватних консультаціях. Адже вони здатні точно розкрити приховані риси характеру. Витративши всього кілька хвилин, ви можете глибше вивчити самого себе, передають Патріоти України. Розшифровка тесту:

Про хімчистку та дорогі засоби можна забути: ТОП-3 дешеві способи вивести плями

вівторок, 6 грудень 2022, 16:30

Іноді звичайна пральна машина не може впоратися з деякими плямами. Тоді потрібно звертатися в хімчистку, яка обходиться не дешево. Від деяких плям можна позбутися і народними засобами, які будуть коштувати копійки, передають Патріоти України. За допомо...