Легко видаляється навіть жир, що пригорів! Хитрість, як очистити скло духовки

Очищення скла духовки - це крок, що часто упускається з поля зору. Адже під час готування бризки жиру та інший бруд на нього потрапляє, і без належного збирання швидко покриваються кіркою, після чого видалити їх стає складно. На щастя, є ефективний засіб, який упорається з будь-якими забрудненнями, передають Патріоти України.

Щоб легко очистити скло духовки, відмовтеся від звичайних засобів для чищення на користь натурального, екологічного та ефективного продукту, пише santeplus. І це оцет.

Як відмити брудне скло духовки оцтом

Для цього налийте воду та оцет у жаростійку місткість і поставте розчин усередину духовки. Закрийте дверцята та увімкніть на 180°. Зачекайте годину і дайте духовці охолонути, перш ніж дістати місткість з оцтовою водою з духовки.

Плями стануть м’якшими завдяки поєднанню високої температури та здатності оцту видаляти накип. Те саме стосується залишків їжі, які ви також можете з легкістю стерти тканиною з мікрофібри, змоченої у воді та білому оцті. Все, що вам потрібно зробити, це дати склу висохнути на повітрі, залишивши дверцята відкритими на кілька хвилин.

Навіщо мити сковороду господарським милом- лайфхак, який точно вам знадобиться

понеділок, 2 жовтень 2023, 8:08

Навіть у суперхазяйок, що хизуються кришталевою чистотою та зразковим порядком у квартирі, відбуваються казуси: відвернулася, замоталася - бац - їжа пересмажилася і пристала до сковороди, передають Патріоти України. Почистила її — добре, ні — збираєть...

Не будете більше прокидатися вночі, щоб поїсти: Причини "нічного апетиту" і що робити

понеділок, 2 жовтень 2023, 7:58

Звичка їсти вночі притаманна великій кількості людей. На жаль, вона несе шкоду для здоров'я. Чому апетит приходить вночі і як позбутися синдрому "нічної їжі", передають Патріоти України. Через такий збій у режимі харчування можуть розвиватися різномані...