Лідер на всіх фронтах чи вимогливий трудоголі? Які ви в роботі та в сім’ї - психологічний тест

Розгляньте фігури, які зображенні на малюнку нижче, і виберіть ту, яка імпонує вам у цей момент, передають Патріоти України.

Квадрат

Робота

Ви – трудоголік із дуже гарною пам’яттю. Завдяки своїй завзятості та наполегливості ви доводите до кінця усі справи, за які беретеся.

Родина

Ви досить вимогливі до своїх близьких. Ви у всьому любите порядок і кожна дрібниця має значення. Це може викликати конфлікти в родині.

Прямокутник

Робота

Ви дуже мінлива людина. Якщо ви щось починаєте робити, то беретеся лише за одну справу. Відбувається це не через вашу лінь, а, тому що ви дуже допитливі та вам цікаво спробувати щось нове.

Родина

Іноді ваша непередбачуваність вибиває з рівноваги ваших близьких. Вони ніколи не знають, чого від вас можна очікувати.

Трикутник

РоботаВи – лідер. З усього того, що відбувається, ви робите висновок, аналізуєте, і використовуєте ці думки у своїх інтересах. Через це ви постійно вдосконалюєтеся і ростете.

Родина

Ваше лідерство трохи заважає вашій родині. Довести вам щось просто неможливо, переконати – теж. Всі рішення ви приймаєте самостійно, а критику терпіти не можете.

Коло

Робота

У вас завжди все під контролем. У конфліктах і плітках ви не берете участь.

Родина

Ви – сама гармонія, тепло і затишок. Тому вашим близьким дуже комфортно. Ви будь-кому надасте допомогу і підтримку. Зигзаг

Робота

У роботи ви запальні, але ваша здатність знайти спільну мову з будь-якою людиною вам на руку.

Родина

Всі творчі люди надмірно емоційні. Саме це трохи заважає вам і вашим близьким жити мирно.

Це справді працює! Японська техніка омолодження шкіри навколо очей, яка займає всього 1 хвилину

понеділок, 5 червень 2023, 6:15

З віком, дивлячись у дзеркало, ми помічаємо, що наші очі стали більш втомленими і сумними, передають Патріоти України. Брови і верхні повіки опускаються, зовнішні куточки очей опускаються, з’являються дрібні зморшки, а також припухлості. Японська техні...

Породи собак, які не рекомендують заводити вдома, і чому

понеділок, 5 червень 2023, 5:40

Для кожного, хто має собаку, його улюбленець – найкращий. Однак ветеринарна лікарка з Великобританії під ніком Cat The Vet, вона ж Кетрін Хенстрідж, яка має понад 300 тисяч підписників у TikTok і десятки тисяч в інших соцмережах, вважає, що далеко не в...