​Лікарі розповіли, які продукти треба включити в раціон при болях у суглобах

Болі в суглобах турбують багатьох людей, причому, як літніх, так і досить молодих. Дослідження показали, що сьогодні така проблема є приблизно у 30% населення нашої планети.

Зрозуміло, що якщо болі починають посилюватися, набуваючи хронічного характеру, то в такому випадку обов'язково потрібно звертатися до лікаря. Разом з тим медики стверджують, що при правильно складеному раціоні можна істотно знизити ймовірність появи больових відчуттів в суглобах, і допоможе у цьому брокколі. Цей овоч багатий на вітаміни і антиоксиданти. Крім того, в його складі присутня велика кількість поживних речовин.
Завдяки безлічі рослинних сполук, брокколі має протизапальну дію на організм людини. Це, в свою чергу, допомагає не тільки заспокоїти чинний вже біль в суглобах, але і тим быльше запобігти проявы хвороби. Крім того, брокколі дуже корисний і при такому захворюванні, як цукровий діабет другого типу, а також сприяє зміцненню нашої імунної системи.
При остеоартрозі, ревматоїдному артриті, окостенінні суглобів, закляклості м'язів і сухожиль рекомендуються продукти, що містять жирні кислоти Омега-3, вітаміни А, С і Е, а також цинк, магній, селен і мідь. - При збалансованій дієті можна поліпшити обмін речовин у хрящовій і кістковій тканинах і сприяти утворенню суглобової рідини.
Рекомендовані продукти:
Ті, що містять жирні кислоти Омега-3 і Омега-6: лосось, макрель, горіхи і насіння;
м'ясо птиці;
курячі яйця (кращими є насичені Омега-3 "tervisemunad");
бобові і соєві продукти;

олеїнову, лінолеву і ліноленову кислоти, вітамін Е і каротиноїди рослинні масла: рапсове, оливкове, масло виноградних кісточок.

Бережіться! Названо продукти, які "вбивають" імунітет

понеділок, 13 липень 2020, 8:37

Харчування дуже сильно впливає на імунітет - за допомогою нього можна у найкоротші терміни активувати резервні сили організму, які дозволять боротися з різними інфекціями, передають Патріоти України. Деякі продукти ми вважаємо виключно корисними, одна...

Саме час їсти: Вчені назвали продукти, які допомагають зберегти красу і молодість

понеділок, 13 липень 2020, 5:42

Дієтологи назвали кращі продукти, які допоможуть зберегти красу і молодість. На першому місці в списку стоять лісові ягоди. Королевою серед них вчені вважають чорницю, передають Патріоти України. У плодах цієї рослини багато антиоксидантів, які допомаг...