Літате в хмарах чи дуже раціональні? Оберіть птицію на картинці - і читайте свій психологічний портрет

Кожна людина має свій індивідуальний і багатогранний внутрішній світ. Сукупність різних рис характеру визначає наші вчинки і рішення в тих чи інших ситуаціях, передають Патріоти України.

Тест на психологічний портрет дає максимально розгорнутий опис особистості. Просто подивіться на картинку і оберіть птицю орігамі, яка вам найбільше сподобалася.

  1. Можна сказати, що ви реаліст, який не любить "літати в хмарах", а міцно стоїть на землі. Всі ваші рішення завжди ретельно зважені, а вчинки об'єктивні і раціональні. Ви наперед розписуєте плани на життя і завжди прагнете до абсолютного порядку в усьому.
  2. У вашому мисленні завжди є логіка, і ви дивитеся на ситуації під різними кутами. Також ви часто бачите деталі, які залишаються непомітними для інших. Все в вашому житті схильне до розрахунку і логіки, тому ви завжди знаєте, що очікує вас в майбутньому.
  3. Ви справжній романтик, який любить "літати в хмарах". Також ваші дії і думки завжди хаотичні, ви дуже швидко змінюєте переваги і іноді самі не знаєте, чого хочете. Ваш творчий погляд на життя допомагає вам у досягненні успіху.
  4. Про вас можна сказати, що ви хороший друг, ваші близькі цінують вашу підтримку і відповідають тим самим. Від природи ви войовнича натура, вам необхідні в житті зміни і яскраві повороти. Якщо довгий час у вас не відбувається нових подій, ви стрімголов починаєте шукати пригод.

Завжди додавайте це, коли висаджуєте томати та перець - урожайність зросте у 5 разів!

субота, 25 березень 2023, 12:30

У березні у садівників розпочався сезон висадки розсади. Для того, щоб розсада приживилась і швидко росла її потрібно добре і правильно удобрювати, передають Патріоти України. Так, досвідчені садівники радять ніколи не висаджувати томати та перець без ...

Не робіть так! ТОП-3 помилки в макіяжі: Візажисти розповіли, що перетворює будь-яку жінку на простачку

субота, 25 березень 2023, 12:13

Візажисти розповіли, які помилки найчастіше допускаються в макіяжі. Такі промахи можуть перетворити будь-яку жінку на простачку, не врятують навіть стильні вбрання. Що ніколи не можна робити, читайте нижче, передають Патріоти України. Масивні брови, як...