Логічна головоломка: Те, скільки кавунів ви нарахуєте, вкаже на домінантну півкулю вашого мозку

Здебільшого ми тренуємо тіло, а не мозок, правда ж? Чому ж ми не звертаємо увагу на те, що його треба так само тренувати, як і м’язи? А ми про це вже подбали Перед вами головоломка, після якої ви зрозумієте, яка з півкуль вашого мозку домінантна. Насамперед дайте відповідь на запитання: “Скільки кавунів ви бачите?”, передають Патріоти України.

Тренування мозку – це важливо

Ще раз нагадаємо, що тренувати мозок треба так само, як і м’язи. Те, що ви щодня думаєте, працюєте і навчаєтесь — це норма для нього, тому від цього ви не отримаєте прогресу, радше навпаки. Спробуйте кинути виклик собі і своєму мозку.

Ліва і права півкулі

Ще у школі нам із вами розповідали про те, що має дві півкулі, які майже ідентичні, однак функції мають різні. Ліва півкуля відповідальна за точність: логіка, академічне мислення, управління правою частиною тіла. Права ж півкуля відповідальна за творчість, креатив, оригінальне мислення і, звісно, координацію правої частини тіла.

За результатами досліджень, в межах яких було проведено експерименти, цей тест може показати, яка з ваших півкуль домінує у вашому мозку, відповідно, дізнаєтесь спосіб мислення.

Скільки кавунів побачили ви?

Є кілька відповідей, які трапляються найчастіше: 6, 8, 5. А скільки нарахували ви?.

8 кавунів

Якщо ви нарахували 8 кавунів на малюнку, то, ймовірно, ви дуже аналітичні, об’єктивні і серйозно підійшли до тесту. У вас домінує ліва півкуля, задумайтесь над професією адвоката, інженера, науковця.

6 або 5 кавунів

Якщо ваша відповідь — це 5 або 6, то у вас домінує права півкуля мозку.

Ви творчі, далекоглядні, надаєте перевагу інтуїції. З вас вийде чудовий художник, письменник чи дизайнер

А скільки кавунів нарахували ви?

А ви це знали? Чому не можна сміятися на ніч - прикмета дійсно працює

середа, 1 лютий 2023, 8:15

Багатьом у дитинстві говорили: "не смійся на ніч - вранці плакати будеш". Виявляється, це не просто народна приказка чи забобон, передають Патріоти України. Спеціалісти, які вивчають проблеми сну, зауважують, що прикмета дійсно працює. Пов’язано це, пе...

Психологічний тест: Те, кого ви першим побачили на зображенні, розповість про ваш характер

середа, 1 лютий 2023, 7:12

Психологи часто проводять тести з картинками для того, щоб краще дізнатися про характер людини. Сьогодні ви можете самостійно провести дуже простий експрес-тест, який розповість дуже багато про ваш характер, передають Патріоти України. Для цього вам ли...