Логічна загадка, яку не кожен може вирішити - яке число стоїть на місці знаку питання?

Ця загадка збиває з пантелику багатьох людей. У зв'язку з цим ми можемо порекомендувати вам звернути пильну увагу на діагоналі, представлені на ілюстрації, перш ніж зважитися дати відповідь, передають Патріоти України.

Не хвилюйтесь. Просто постарайтеся і отримуйте задоволення від цієї логічної головоломки.

Після участі поділіться логічною загадкою зі своєю сім'єю і друзями.

.

.

.

.

.

Відповідь

Якщо ви уважно подивитеся на зображення, ви помітите, що в одній діагоналі числа збільшуються або зменшуються на 5 (55, 50,?, 40, 35), а в іншій на 15 (15, 30,?, 60, 75). З цієї причини число, що стоїть під знаком питання, — 45.

Всім, хто здобув перемогу в цьому випробуванні, ми вітаємо! Тих, хто не зміг подолати завдання, ми просимо не засмучуватися.

Це така смакота! Піца у мікрохвильовці без борошна- як приготувати перекус за 5 хвилин

середа, 7 червень 2023, 14:10

Піца в мікрохвильовці - це безпрограшний варіант для швидкого і смачного сніданку або перекусу в будь-який час доби. Для її приготування знадобиться всього кілька хвилин, а задоволеними залишаться всі, передають Патріоти України. Коли часу на підготов...

Для чого потрібна бирка на чайному пакетику - правильну відповідь мало хто знає

середа, 7 червень 2023, 11:10

Чай у нас асоціюється із затишком. Що може бути краще за домашні посиденьки з улюбленою випічкою та гарячим напоєм, передають Патріоти України. А ось чи замислювалися ви, навіщо придумано бирку з паперу на чайному пакетику? Дехто думає, що він необхідн...