Ложки та виделки будуть як нові! Просто замочіть їх у простому розчині

Столові прилади, сталеві чи срібні, згодом можуть швидко забруднитися. Вони можуть потемніти, якщо не використовуються щодня, особливо це стосується столових приладів зі срібла або нержавіючої сталі, передають Патріоти України.

На щастя, є один ефективний засіб, який допоможе вашим столовим приладам знову блищати, пише santeplus. Перевага цієї техніки в тому, що вона підходить як для виделок та ложок із срібла, так і для столових приладів із нержавіючої сталі.

Як відмити ложки та вилки до блиску.

Вам знадобиться розчин харчової соди. Закип’ятіть два літри води та вилийте їх у таз. Додайте дві столові ложки солі, стільки ж харчової соди та столову ложку лимонної кислоти. Усі ці інгредієнти перемішайте до повного розчинення. Потім замочіть прилади у розчині на 30 хвилин. А потім акуратно протріть їх чистою ганчіркою.

Якщо вони дуже брудні, додайте до суміші 2 столові ложки гірчичного порошку. Однак у такому разі час очікування збільшиться до 50 хвилин.

Позбавляємось духу "руского міра": Чим замінити суржикове слово-паразит "тіпа" - запам'ятайте варіанти

понеділок, 2 жовтень 2023, 5:25

Мабуть, кожний українець має у своєму лексиконі слова-паразити, яких важко позбутися по одній лише причині. Мовляв, не знають як сказати інакше. . Відомий блогер та популяризатор української мови Андрій Шимановський запропонував українські відповідник...

Виберіть метелика, який вам подобається, - та дізнайтеся приховані риси своєї особистості

неділя, 1 жовтень 2023, 21:10

Виберіть метелика на картинці і дізнайтеся щось нове про себе, передають Патріоти України. Метелики — живі символи свободи та краси. Багато художників використовували їх у своїх творах як натхнення, і через їх символізм свободи та уособленням краси при...