
Починати день із філіжанки міцної кави не дуже корисно для здоров’я, попереджають експерти. Розповідаємо, чому не варто вживати міцну каву з ранку і коли її треба пити.
Міцна кава з ранку – не найкраща ідея, вона може викликати дискомфорт у шлунку.
Фахівці рекомендують вранці вживати м’який напій, наприклад капучіно.
Міцну каву (еспресо, американо) рекомендується пити після ситного обіду для поліпшення травлення.
Увечері після вечері теж можна випити чашечку еспресо, це допоможе позбутися тяжкості в шлунку.
Виноград містить природні цукри, тому його споживання неминуче призводить до певного підвищення рівня глюкози. Проте за умови помірності ця ягода може залишатися частиною здорового раціону навіть для людей, які страждають на діабет, передають Патріоти ...
27 червня (за юліанським календарем 10 липня) вшановують преподобного Самсона, гостинного - святого, який, за переказами, міг лікувати хвороби одним своїм дотиком, а своє життя присвятив допомозі людям. У народі день прозвали Самсон Сіногной, зазначают...