Лише спобуйте! Паштет із сала - проста страва для перекусу, після якої не захочеться ніякої ковбаси

Паштет із сала - дуже проста страва, доступна у приготуванні навіть кулінарному дилетанту. Мало того, що вона вимагає мінімум інгредієнтів, вона ще й готується дуже швидко, передають Патріоти України.

Її легко можна приготувати у перерві між умиванням та ранковим макіяжем (чоловікам можна друге упустити). Однак для того, аби паштет із сала вийшов вдалим і порадував ваші смакові рецептори, потрібно, перш за все, правильно вибрати сало.

Вибір сала - мистецтво, яким може оволодіти кожен

Правильно вибране сало - це три чверті успіху майбутньої страви. Якщо продукт буде неякісний, то, як не старайся, а нічого путнього з нього не вийде.

Отже, в першу чергу слід звернути увагу, щоби на туші, з якої ви купуєте сало, стояло клеймо. Це означає, що свинина перевірена в лабораторії, і є надія, що тварина померла не від хвороб і старості.

Є три головні критерії, за якими варто орієнтуватися при виборі сала

Товщина сала має бути від 3 до 6 сантиметрів. Якщо вона менша, значить тварина погано харчувалася. Та й, зрештою, яке сало - менше 3 см завтовшки? Якщо товщина сала перевищує 6 см, то вже є підозра, що свиню ростили довго, і вона, м'яко кажучи, вже була немолода.Колір сала - ще один важливий критерій. Воно має бути сніжно-білим або ніжно-рожевим. Це говорить про те, що свинка не була старою. Якщо сало жовте, то це свідчить про похилий вік свині або про те, що вам намагаються продати сало некастрованого кнура. А бурхливе сексуальне життя, кажуть, ще нікого смачнішим не робило. При цьому потрібно звертати увагу ще й на шкурку сала. Вона повинна бути без щетини і світлою. Якщо шкурка темна, то це - ознака неякісного продукту.

Запах сала. Запам'ятайте: якісне сало не повинно пахнути нічим. Ну максимум - у нього має бути ледь вловимий аромат свіжості. Якщо сало має запах сечовини, то його брати не варто. Саме з цієї причини фахівці не рекомендують брати заморожене сало, адже його запах дуже важко вловити.

Усе! Продукт обраний і можна приступати до приготування страви.

Інгредієнти, які знадобляться для приготування паштету із сала:

  • сало - 100 г;
  • часник -2 зубки (кількість можна змінювати в залежності від уподобань);
  • сіль і перець за смаком;
  • кріп - 5 г (тут цілком можна замінити свіжий зелений кріп меленими зернами, тоді його потрібно менше).

Приготування

Сало нарізаємо дрібними кубиками. Часник чистимо і розрізаємо навпіл кожен зубок. Вимитий кріп дрібно нарізаємо. Все це закидаємо в блендер і додаємо туди сіль та перець. Включаємо блендер, і через хвилину наш паштет готовий.

... І хто сказав, що бутерброд із салом недоречний з чаєм?

Не залишає розводів! Названо новий спосіб фарбування нігтів лаком - ви здивуєтеся

середа, 19 січень 2022, 17:42

Майстер манікюру показала простий і легкий спосіб фарбування нігтів лаком. Новий спосіб не тільки заощадить ваш час, але ще і не залишить розводів на нігтях і не забруднить шкіру навколо. Насправді все просто. Нанесіть краплю лаку по центру біля кутику...

Їх не можна зберігати поруч! Продукти, які швидко псуються, якщо лежать на одній полиці холодильника

середа, 19 січень 2022, 17:15

Якщо продукти куплені недавно, але вже починають псуватися - досвід цей не з приємних. Можливо, у всьому винен неправильний вибір місця. Існують продукти, які вкрай недоцільно тримати на одній полиці, передають Патріоти України. Риба і м'ясо. Рибу,...