Лише спробуйте! Дешевий кухонний продукт легко очистить сковороду, яка пригоріла - лайфхак

Миття посуду може займати багато часу. Особливо доводиться докладати зусиль, наприклад, якщо сковорода пригоріла. Однак популярна спеція легко очистить її від нагару та стійких забруднень, передають Патріоти України.

Лайфхаком із чищення сковороди ділиться видання The Sun. Вам знадобиться доступний засіб – звичайна сіль. Цей продукт поверне сковороді блиск та чистоту.

У всіх є вдома кухонна сіль – чудовий помічник у митті сковороди, яка постраждала від вогню. Як же очистити сковороду, що пригоріла, за допомогою солі? Виконайте прості кроки:

  1. Насипте щедру кількість солі у середину сковороди.
  2. За допомогою вологої губки нанесіть сіль на сліди від нагару.
  3. Щоб позбавитися плям на стінках або дні сковороди, розріжте велику картоплину навпіл і посипте її сіллю.
  4. Потім ви можете використовувати лопатку, щоб потерти уражені ділянки та видалити пляму.

Ці зрозумілі маніпуляції впораються навіть із стійкими забрудненнями, діючи на кшталт скрабу. Після цього обов’язково промийте сковороду з мийним засобом і ретельно прополосніть водою.

Перегній більше не потрібен: ТОП рецептів підживлення розсади - після них такий попре врожай, що втомитеся збирати

субота, 27 травень 2023, 21:30

Щоб отримувати гарні врожаї овочів та ягід, необхідно рослини вчасно підгодувати, щоб вони набрали силу та запаслися корисними речовинами. Автори YouTube-каналу "Поради біолога" рекомендують 15 найнадійніших підживлень, які сприятливо впливають на росл...

Як прибрати неприємний запах у взутті - є кілька корисних хитрощів

субота, 27 травень 2023, 21:07

Багато хто стикався з проблемою неприємного запаху у взутті. Особливо вона актуальна у спекотний період, коли ноги можуть сильно потіти. Однак є маса способів, щоб позбавитися цього мінуса і нарешті перестати почуватися дискомфортно, передають Патріот...