Лише спробуйте! Дві пачки цієї речовини повернуть білий колір ванній - буде як нова

Біла ванна стала жовтою, що й соромно самому глянути, а не те що гостям показати? Спробуйте цей ефективний спосіб і забудьте про плями й розводи після тривалого використання ванни чавунної або акрилової, передають Патріоти України.

Подробиці

Ситуація досить типова. Якщо ви не щодня не миєте до блиску ванну, то з часом може з’явитися жовтий відтінок від бруду, лепу та засобів гігієни.

Відмити ванну можна оперативно, не прикладаючи зусилля і не стоячи “раком”. Не кожна спина готова до таких навантажень. Для цього потрібно на ніч набрати у ванну воду, бажано гарячу. Води треба стільки, щоб покрила рівень жовтого нальоту.

Розводимо у воді 2 пачки лимонної кислоти і йдемо спати. Вранці треба просто злити воду і сполоснути. Ніякого тертя, адже кислота роз’їсть жовтизну і ванна знову буде білесенька, мов нова.

Буде ідеально гострим - простий спосіб, щоб заточити ніж в м'ясорубці

вівторок, 26 вересень 2023, 18:59

Часто господині перемелюють м'ясо у фарш самостійно. Але для цього потрібна гостра м'ясорубка, передають Патріоти України. Заточити ніж в м'ясорубці можна і самостійно за допомогою підручних засобів. Щоб зробити це, вам знадобиться лише шматок дрібнозе...

Жир сам відпаде! Як легко видалити жирний наліт на кухні з фасадів та інших поверхонь

вівторок, 26 вересень 2023, 16:50

Липкий жирний наліт - це проблема, з якою зіштовхуються всі господині будинків та квартир. Він накопичується на плитах, стільницях, витяжках, меблях та інших поверхнях. Але не варто перейматися, оскільки є безліч народних засобів, які легко впораються ...