"Магічний" секрет: Як правильно посадити і доглядати за грошовим деревом, щоб воно приносило фінансову удачу


З давніх-давен грошовому дереву, або по-іншому товстянці, приписували властивість приносити своїм господарям фінансову удачу, а також любов і процвітання. Але щоб ця рослина дійсно допомагала, потрібно правильно її посадити і добре про неї піклуватися, передають Патріоти України.

Садіння

Найкраще товстянку не купувати, а зірвати десь листочок. Найкраще взяти його в тому місці, де грошова енергетика процвітає: в банку, магазині або кабінеті бухгалтерії. Зірваний листок потрібно поставити в стаканчик з водою, де він повинен знаходитися до тих пір, поки не пустить коріння.

Якщо ви все ж вирішили саме купити дану рослину, то слід купити найменший паросток, а не вже доросле і цілком самостійне деревце (тому, що його вирощували не ви, і користь він вам ніяку не принесе).

Висаджувати в грунт листки, що пустили коріння, або молодий паросток слід при зростаючому місяці і в новий горщик, бажано червоного кольору. Адже це колір удачі, дії і процвітання. Також для посилення ефекту можна покласти кілька монет прямо в горщик – на дно або на поверхню поруч з рослиною.

Де поставити

Поставити грошове дерево можна в вітальні або в передпокої. Де саме помістити рослину вирішувати, звичайно, вам. Однак згідно з ученням фен-шуй рослина грошової удачі має перебувати далеко від електричних побутових приладів (телевізора, холодильника і так далі).

Як доглядати, щоб притягнути в дім фінансове благополуччя

Догляд за рослиною насправді не такий вже й складний. Головне, не забувати про неї.

  • Якщо з вами сталося щось дуже хороше, пов’язане з грошима, віддячте товстянці хоча б парою слів.
  • Поливати рослину перший час (від періоду зростаючого Місяця до повного місяця) рекомендується настояною на монетах водою.
  • Щосереди слід підходити до деревця і говорити йому про свої бажання, робити це потрібно ввічливо, а не в наказовому тоні.
  • Не забувати очищати її листочки від пилу. Поки протираєте, уявляйте, що це не звичайні листки, а монети. Це теж приверне удачу.

Якщо слідувати цим нескладним правилам і мислити позитивно, то все у вас обов’язково вийде.

Для кави як у кав’ярні: Що зробити, щоб молочна пінка не осідала

п’ятниця, 22 вересень 2023, 18:09

Смачну каву з пишною молочною пінкою можна приготувати, не виходячи із власного дому. І для цього знадобляться прості інструменти, передають Патріоти України. Окрім чашки із завареною кавою та молока знадобиться мікрохвильовка, а також один із "спецінс...

Виберіть інструмент, який найбільше подобається - і дізнайтеся музику своєї душі.

п’ятниця, 22 вересень 2023, 17:08

Це не просто тест, це ковток свіжого повітря, передають Патріоти України. Отже, все, що вам потрібно, це вибрати музичний інструмент…. У вас фіолетова душа … Боже мій, яка вона прекрасна. Це дуже чуттєва і вразлива душа. Люди з такою душею неймовірно д...