"Магія" кисневого порошку: Як відмити старі каструлі до блиску

Про кисневий порошок не чув тільки лінивий. Всі його хвалять під час боротьби зі складними плямами або при відбілюванні речей, але мало хто мав досвід очищення посуду за допомогою цього засобу. передають Патріоти України.

Подробиці

Звісно, “магії” ніякої нема, адже вона існує не лише в стінах Гоґвортса. Для того, щоб старі, з нагаром, накипом каструлі стали, мов нові, треба їх виварити з кисневим порошком.

У велику каструлю наберіть воду так, щоб вмістився той посуд, який треба відмити. На 5 літрів води беріть 1 ст. л. порошку. Проваріть каструлі протягом пів години і не хвилюйтеся, що треба щось шкрябати, терти. Абсолютно чиста поверхня з усіх сторін буде вас чекати і радувати на кухні.

Цвіль відразу зникне: Який підручний продукт розпорошити на герметик у ванній

п’ятниця, 29 вересень 2023, 18:15

У ванній кімнаті через високий рівень вологості часто утворюється грибок. Особливо страждає від цвілі силіконовий герметик у душовій кабіні, проте його легко очистити, передають Патріоти України. Щоб позбутися плісняви, розпорошіть на герметик у ванній...

Оберіть ліхтар - і дізнайтесь, хто ваші найкращі помічники в житті

п’ятниця, 29 вересень 2023, 17:13

Підсвідомість знає набагато більше, ніж свідомість, це давно відомо. Але повідомляє нам інформацію вибірково, та й ми не завжди прислухаємося до внутрішнього голосу, передають Патріоти України. Тест-ліхтар допоможе вам прислухатися до своїх внутрішніх ...