Маленька хитрість, щоб отримати всю користь від чаю в домашніх умовах

Дослідники виявили, що при класичному способі приготування напою деякі корисні катехіни не виділяються з чайних листочків.

Регулярне вживання чаю надає позитивний ефект на загальне здоров'я, а в деяких випадках допомагає впоратися з різними захворюваннями. Однак, щоб отримати від напою максимальну користь, потрібно його правильно приготувати. Як з'ясували вчені, потрібного ефекту не забезпечить навіть дотримання інструкцій виробників щодо заварювання чаю, інформують Патріоти України.

Дослідники виявили, що при класичному способі приготування напою деякі корисні катехіни не виділяються з чайних листочків. Провівши серію експериментів, вчені побачили, що кількість антиоксидантів в напої збільшує використання мікрохвильової печі як методу екстракції. При такому способі приготування чаю вміст корисних сполук в ньому зростала майже на 20 відсотків.

Щоб отримати всю користь від чаю в домашніх умовах, фахівці порадили дотримуватися наступного способу заварювання:

• залити чай окропом;
• почекати 30 секунд;
• поставити чашку в мікрохвильову піч на хвилину;
• отримати насолоду від напою.

Однак варто враховувати, що такий чай буде більш міцним на смак через додаткову кількість катехінів.

За матеріалами ЗМІ

З цим домашнім засобом ви забудете про мух, комарів та інших комах

четвер, 11 серпень 2022, 18:08

Літо - саме час насолоджуватися гарною погодою і теплим повітрям, неважливо в лісі, на дачі або вдома, адже і вдома в цю пору року хочеться відчинити вікно ширше, передають Патріоти України. Однак разом з гарною погодою, зазвичай, з'являються і ті, від...

Ви будете вражені ефектом! Домашній засіб, який вимиє плитку у ванній кімнаті до блиску

четвер, 11 серпень 2022, 17:07

Плитка у ванній, яка вічно покривається вологими випарами і мильним нальотом, складно піддається очищенню. Проте, досвідчені господині використовують перевірений засіб, який буквально змушує поверхню сяяти, передають Патріоти України. Відмити плитку у ...