Медики рекомендують: "Найздоровіші" види спорту

Медики розповіли, які види спорту найкорисніші для здоров'я. З'ясувалося, що не всі види спорту однаково корисні для людського тіла.

Біг і вправи з гантелями мають велике значення для того, щоб підтримувати тіло в хорошій формі. Однак, такі види навантажень ще й дуже ефективні для того, щоб зберігати повністю фізичне і ментальне здоров'я, повідомляють Патріоти України.

До такого висновку прийшли медики-дослідники з Університету штату Джорджія. Вони стверджують, що деякі види спорту не тільки позитивно впливають на стан м'язів, але і покращують когнітивну функцію.
Вчені завершили аналіз результатів сімдесяти досліджень, в яких порівнювалися переваги різних видів спорту. З'ясувалося, що заняття, яке вимагає розумових процесів або використання додаткових навичок (наприклад, хореографічний танець, біг через смугу перешкод, катання на гірських велосипедах або жонглювання) корисні не тільки для тіла, але і для мозку.

"В таких випадках організм управляє складними процесами. Ми припускаємо, що максимально позитивний ефект досягається внаслідок того, що мозку доводиться обробляти інформацію, розв'язувати проблеми та запам'ятовувати в той час, коли тіло рухається", – заявив один з авторів дослідження, професор Філіп Томпоровський.

Він вважає, що таке відкриття може підштовхнути багатьох до зміни звичного виду фізичного навантаження - для того, щоб максимально допомогти організму залишатися у формі на довгі роки.


З архіву ПУ. Ніколи не їжте! Це вбиває! Дієтологиня назвала "бомбу" для шлунка

вівторок, 1 грудень 2020, 23:30

Справжньою бомбою для шлунка є смажені пончики, які готують у киплячій олії, найчастіше в трансжирі. Саме трансжири в сукупності з ароматизаротами і барвниками згубно впливають на організм. Таку думку висловила лікарка-дієтологиня Олена Соломатіна в ін...

Хіти тижня. Медики назвали чотири натуральних продукти, які розріджують кров

понеділок, 30 листопад 2020, 18:00

На тлі деяких захворювань, зокрема коронавірусу, може виникнути підвищене згортання крові, а це загрожує серйозними проблемами зі здоров'ям. Щоб цього не трапилося, варто запам'ятати, які натуральні продукти покращують кровообіг, передають Патріоти Укр...