Медики рекомендують: "Найздоровіші" види спорту

Медики розповіли, які види спорту найкорисніші для здоров'я. З'ясувалося, що не всі види спорту однаково корисні для людського тіла.

Біг і вправи з гантелями мають велике значення для того, щоб підтримувати тіло в хорошій формі. Однак, такі види навантажень ще й дуже ефективні для того, щоб зберігати повністю фізичне і ментальне здоров'я, повідомляють Патріоти України.

До такого висновку прийшли медики-дослідники з Університету штату Джорджія. Вони стверджують, що деякі види спорту не тільки позитивно впливають на стан м'язів, але і покращують когнітивну функцію.
Вчені завершили аналіз результатів сімдесяти досліджень, в яких порівнювалися переваги різних видів спорту. З'ясувалося, що заняття, яке вимагає розумових процесів або використання додаткових навичок (наприклад, хореографічний танець, біг через смугу перешкод, катання на гірських велосипедах або жонглювання) корисні не тільки для тіла, але і для мозку.

"В таких випадках організм управляє складними процесами. Ми припускаємо, що максимально позитивний ефект досягається внаслідок того, що мозку доводиться обробляти інформацію, розв'язувати проблеми та запам'ятовувати в той час, коли тіло рухається", – заявив один з авторів дослідження, професор Філіп Томпоровський.

Він вважає, що таке відкриття може підштовхнути багатьох до зміни звичного виду фізичного навантаження - для того, щоб максимально допомогти організму залишатися у формі на довгі роки.


Просто до геніальності: Зручний спосіб користуватися терткою від британки (відео)

неділя, 1 серпень 2021, 7:25

Як можна користуватися теркою, щоб не підкладати під низ тарілку. Британка показала досить цікавий лайфхак, як користуватися теркою, щоб не підкладати під низ тарілку. Це дуже просто і в чомусь дійсно геніально! Дівчина була сама здивована від того, н...

Будьте уважні до сигналів свого організму: Американські кардіологи назвали ознаку, яка з'являється за місяць до серцевого нападу у жінок

неділя, 1 серпень 2021, 7:10

Лікарі з'ясували, яка ознака серцевого нападу (інфаркту міокарда), з'являється у жінок за місяць, а також розповіли, чим відрізняється жіночий інфаркт від чоловічого. Про це йдеться у звіті, опублікованому в журналі Circulation, зазначають Патріоти Укр...