Механік дав поради, як не "влетіти" на гроші при покупці вживаного авто

Вживані автомобілі являють собою швидко розвивається ринок. Механік з Великобританії дав кілька експертних порад тим, хто хоче купити вживаний автомобіль, пише The Sun, передають Патріоти України.

За його словами, найважливіше - це вивчити кілька моментів. По-перше, перевірте рівень охолоджуючої рідини. Схоже, що її недавно доливали? Якщо так, то чому її недавно доливали? Чи є потенційний витік?

Моторне мастило - ще один важливий фактор, про який слід подумати: перевірте, брудне воно чи ні.

Обов'язково перевірте, чи немає на кришці масляного фільтра будь-яких хімічних відкладень - це може вказувати на те, що масло в автомобілі починає забруднюватися.

Ще одна важлива область, яку слід перевірити, - це шини, гальма та колеса: ви можете виявити проблему ще до того, як зважитеся на покупку.

За словами механіка, на автомобілях з великим і інтенсивним пробігом краї гальмівних дисків стають помаранчевими від температури при різкому гальмуванні.

І останнє, але не менш важливе, - історія обслуговування. Чи ремонтувався цей автомобіль коли-небудь? Якщо ні, то, швидше за все, в подальшому ви за це заплатите.

Візьміть на замітку! ТОП-14 фільмів, що зачіпають найглибші струни душі

четвер, 7 грудень 2023, 8:07

У сірій суєті повсякденності ми забуваємо про душу і те, що в світі є ще щось крім щоденних ритуалів і дороги з роботи додому, передають Патріоти України. Ми зібрали 14 фільмів, які допоможуть наповнити вільний вечір роздумами і зворушать вас до глибин...

Що обов'язково поставити на новорічний стіл 2024 і що не можна: Чим задобрити Дракона

четвер, 7 грудень 2023, 7:37

Традиція вшановувати символ року прийшла до нас із китайської культури. Символ 2024 року - Зелений Дерев'яний Дракон. Саме він диктує правила, за якими цей рік краще зустрічати. Розповідаємо, що поставити на Новий рік на стіл - які страви припадуть до ...