Міф чи реальність: Навіщо кладуть батарейки в морозилку і що це дає

Вже багато років в мережі "гуляє" думка, що батарейки заряджаються на холоді. Нібито якщо зберігати їх в холодильнику, то низька температура уповільнює хімічні процеси всередині акумулятора. За різними даними, ємність акумулятора на холоді в морозилці збільшується приблизно на 5%, передають Патріоти України.

Як зберігають батарейки в холодильнику?

Існують різні підходи до зберігання акумуляторних батарей всередині холодильника. Одні радять покласти батарейки в морозилку на пів години, а потім дістати і відразу відправити на нетривалу зарядку. Після цього акумулятори повинні полежати годину, а потім їх можна зарядити повністю.

Інший алгоритм описує 12-годинне знаходження розрядженого акумулятора всередині морозильної камери в герметичному пакеті. Після батарейки потрібно розморозити до кімнатної температури і повністю зарядити.

Чому класти батареї в холодильник погана ідея

Річ у тім, що виробники нічого не пишуть про те, наскільки комфортно батарейок в холодильній або морозильній камері. Але і так ясно, що при заморожуванні і розморожуванні акумуляторів зі 100% ймовірністю відбудеться виникнення конденсату. Після цього можна зіткнутися з корозією металу. Може порушитися і цілісність батарейки. Якщо є бажання ризикнути — нічого небезпечного для життя не станеться.

Швидкий тест на характер! Обличчя, яке ви побачили першим, покаже ключову роль у багатьох аспектах вашого життя

вівторок, 7 лютий 2023, 18:10

Характер людини відіграє ключову роль у багатьох аспектах її життя. Знання ключових рис своєї особистості допоможе простіше досягти поставлених цілей, перетворитися на успішну людину і просто перебувати в гармонії, передають Патріоти України. Тест по ...

А ви це знали? Полегшує біль, зміцнює серце та допомагає менше їсти: Ось як музика впливає на наш організм

вівторок, 7 лютий 2023, 17:29

Наші пращури вірили, що музика має цілющу силу. У всі часи вона використовувалася як потужні ліки від різних недуг, передають Патріоти України. Якщо ви коли-небудь відчували, що музика позитивно впливає на ваше самопочуття, ви мали рацію, музика дійсно...