Мікрохвильова піч більше не знадобиться! Найпростіший спосіб, як швидко розморозити м’ясо

Сучасні жінки настільки унікальні, що встигають переробити безліч справ за день, начебто на добу не 24 години, а щонайменше вдвічі більше, передають Патріоти України.

А якщо ще враховувати і графіки відключення електроенергії, то вони й зовсім чарівниці. Але відповідь насправді проста — вони просто знають багато хитрощів і лайфхаків, які скорочують час. Наприклад, м’ясо можна розморозити лише за 20 хвилин, а не чекати цілий день.

Щобільше, щоб підготувати м’ясо до приготування, навіть не потрібно використовувати мікрохвильову піч. Мало того, свинина, яловичина чи курка стануть жорсткими та несмачними, якщо використати такий метод. Тому беріть на замітку нешкідливий спосіб розморожування, який є не менш ефективним, пише портал "Смачно+".

Як розморозити м’ясо без мікрохвильової печі за 20 хвилин

  • Найпростіше опустити шматок м’яса в міцний соляний розчин і почекати 20 хвилин. Спеція активізує теплообмінні процеси і м’ясо швидко дійде до потрібної кондиції.
  • Також можна використовувати мультиварку. Мерзле м’ясо відправте на решітку, увімкніть режим "Готування на пару" і дістаньте через 15 хвилин. Таким чином, м’ясо збереже свою м’якість.

Макіяж, який відлякує чоловіків: ТОП-6 улюблених жіночих тенденцій, яких слід уникати

середа, 29 березень 2023, 15:30

У одвічній боротьбі між "виглядати природно" і "трохи прикрасити себе" жінки часом губляться. Тут буде легше орієнтуватися на тренди в макіяжі, які не подобаються чоловікам, передають Патріоти України. Так-так, вони помічають часом навіть більше, ніж н...

Тест по картинці: Оберіть чашку - і вона розкриє приховану рису вашого характеру

середа, 29 березень 2023, 15:13

Цей психологічний тест у картинці допоможе дізнатися приховану рису вашого характеру. Вам достатньо просто вибрати чашку, яка подобається вам найбільше, передають Патріоти України. Чашка №1. Ви відрізняєтеся від інших людей екстравагантністю та позитив...