Мінус 45 кг після пологів: Тренер Джесіки Сімпсон розкрив секрет її феноменального схуднення (фото)

Особистий тренер американської співачки Джессіки Сімпсон Харлі Пастернак розповів, як артистці вдалося скинути 45 кілограмів після пологів. Подробицями він поділився з виданням E! News. За словами інструктора, схуднення Джесіки зайняло шість місяців, передають Патріоти України.

Вона багато рухалася і щодня виснажувала себе тренуваннями в тренажерному залі. "Спочатку ми поставили за мету робити 12 тисяч кроків в день. І обов'язково спати по сім годин на добу. Потім Джессіка почала займатися в залі, тренуючи кожен день різну групу м'язів", – поділився Харлі.

Він також додав, що співачка дотримувалася спеціального плану харчування: їла п'ять разів на день з упором на білкові продукти та клітковину. А також висилала йому скріншот з програми, яка підраховувала кількість з'їденого та калорійний склад.

Нагадаємо: Джессіка Сімпсон сильно поправилася в ході третьої вагітності. Після пологів вона стала важити 108 кілограмів і тоді звернулася за допомогою до особистого тренера. До речі, він допомагав їй приходити в форму після народження старших дітей.

Просто, швидко і дешево! Кращі рецепти смачних котлет з рибної консерви

п’ятниця, 14 травень 2021, 8:36

Немає нічого вигідніше і простіше, ніж робити котлети з рибних консервів. Швидкість приготування підкріплюється невисокою вартістю і зручністю зберігання магазинних заготовок, які мають різну харчову цінність і смак, не вимагають особливих додатк...

Як лікують коронавірус і які препарати назначають, - сімейний лікар і педіатр

п’ятниця, 14 травень 2021, 7:50

Лікар також розповіла, як перевірити легені при нормальній температурі але порушеному диханні самостійно. "Сразу стоит подчеркнуть, что ниже изложенные рекомендации, семейный врач дает, если у пациента, который к ней обратился, есть определенные симпто...