"Мляву" моркву можна врятувати: Трюк, який "реанімує" забуті в холодильнику овочі

Хрустка морква завжди чудово доповнює раціон. Її можна тушкувати, варити або навіть подавати в сирому вигляді. Але якщо плоди в холодильнику вже почали в’янути і не радують апетитним хрускотом, то потрібно вжити заходів, щоб повернути продукту свіжість. Зробити це можна просто і доволі швидко, передають Патріоти України.

Подробиці

Досить поставити кілька плодів у склянку з холодною водою. Найкраще залишити в такому стані коренеплоди на полиці холодильника. Через кілька годин уже буде помітний ефект.

При цьому такий спосіб підходить, коли потрібно “реанімувати” і деякі інші корисні овочі, наприклад, цвітну капусту. Можна метод застосовувати і для селери. У цьому разі важливо попередньо зрізати зі стебла нижній сантиметр. Як новенький стане і зів’ялий салат. Для більш яскравого ефекту в склянку слід покласти кілька кубиків льоду.

Психологічний тест! Виберіть колір і дізнайтеся, що на вас чекає в особистому житті

субота, 13 квітень 2024, 17:08

Психологічні тести у картинці здатні багато розповісти про людину. Адже вони ґрунтуються на аналізі підсвідомості, оскільки саме вона дуже впливає на те, що ви бачите, передають Патріоти України. Цей психологічний тест розповість, що на вас чекає в осо...

От у чому секрет! Як приготувати курячі стрипси, які будуть смачнішими, ніж у KFC

субота, 13 квітень 2024, 12:12

Головною особливістю стрипсів є апетитна скоринка, яка в поєднанні з ароматними спеціями та м’ясом нікого не залишить байдужим. Основна проблема приготування страви пов’язана з паніровкою. Але насправді все набагато простіше, ніж здається, передають Па...