Модницям на замітку! Чорний манікюр 2023: ТОП-10 найкрасивіших ідей на кожен день

Українці унікальна нація: жінки сушать голову в супермаркетах чи авто, коли вдома відключають світло, створюють пункти незламності, де всі, хто потребує, можуть взяти води, зарядити телефони, під'єднатися до інтернету, передають Патріоти України.

Дівчата, попри ракетні обстріли, продовжують стежити за собою і не пропускати візит до улюбленого нейл-майстра. Саме для них ми зібрали останні дизайни манікюру в чорному кольорі.

Десять найкрасивіших ідей чорного манікюру 2023 року

Зважаючи на те, що 2023 рік – рік Чорного Водяного Кролика, то напередодні свята не придумаєш кращого рішення, ніж зробити манікюр у чорному кольорі. Щоб дизайн не виглядав надто траурно, варто додати сучасних трендових візерунків. Багато хто з них і зовсім, ніби створений самим повелителем темряви Тімом Бертоном. Нейл-матери пропонують п'ять основних напрямків у виборі дизайну:

Омбре

Створення кольору, що перетікає від безбарвного у кутикули, до світло-сірого, темно-сірого і, нарешті, чорного на кінцях.

Хвилі

Різні хвилі, які йдуть у розкид, дуже красиво дивитимуться у чорному кольорі.

Френч

Універсальний дизайн, який підійде для нігтів будь-якої довжини та форми. До того ж такий манікюр можна довше не оновлювати, адже відросле коріння, зовсім не видно.

Чорний манікюр 2023: десять найкрасивіших ідей на кожен день

Абстракція

Кола, квадрати та інші фігури, виконані в розкид, дуже цікаво виглядають на нігтях.

Візуалізація

І дуже цікавий прийом, який пропонують нейл-майстри – візуалізація. Цей манікюр візуально подовжує ніготь, що чудово підійде для власниць короткої довжини чи неідеальної форми нігтів.

Оберіть кактус - і дізнайтесь негативні риси свого характеру

п’ятниця, 29 вересень 2023, 11:14

Ніхто з нас не ідеальний. У кожного є і позитивні і негативні риси характеру. А ви знаєте про свої недоліки? Як стверджують практикуючі психологи, про свої мінуси характеру потрібно знати, щоб навчитися робити їх плюсами, передають Патріоти України. Пе...

Що станеться, якщо залишити харчову соду в холодильнику на ніч - результат неймовірний

п’ятниця, 29 вересень 2023, 10:13

Харчова сода вже давно зарекомендувала себе не тільки як інгредієнт для приготування, але і як багатофункціональний та екологічний помічник під час збирання. І сьогодні ми хочемо поділитися з вами лайфхаком із содою, про який деякі господині не знають,...