Модницям на замітку! Чорний манікюр 2023: ТОП-10 найкрасивіших ідей на кожен день

Українці унікальна нація: жінки сушать голову в супермаркетах чи авто, коли вдома відключають світло, створюють пункти незламності, де всі, хто потребує, можуть взяти води, зарядити телефони, під'єднатися до інтернету, передають Патріоти України.

Дівчата, попри ракетні обстріли, продовжують стежити за собою і не пропускати візит до улюбленого нейл-майстра. Саме для них ми зібрали останні дизайни манікюру в чорному кольорі.

Десять найкрасивіших ідей чорного манікюру 2023 року

Зважаючи на те, що 2023 рік – рік Чорного Водяного Кролика, то напередодні свята не придумаєш кращого рішення, ніж зробити манікюр у чорному кольорі. Щоб дизайн не виглядав надто траурно, варто додати сучасних трендових візерунків. Багато хто з них і зовсім, ніби створений самим повелителем темряви Тімом Бертоном. Нейл-матери пропонують п'ять основних напрямків у виборі дизайну:

Омбре

Створення кольору, що перетікає від безбарвного у кутикули, до світло-сірого, темно-сірого і, нарешті, чорного на кінцях.

Хвилі

Різні хвилі, які йдуть у розкид, дуже красиво дивитимуться у чорному кольорі.

Френч

Універсальний дизайн, який підійде для нігтів будь-якої довжини та форми. До того ж такий манікюр можна довше не оновлювати, адже відросле коріння, зовсім не видно.

Чорний манікюр 2023: десять найкрасивіших ідей на кожен день

Абстракція

Кола, квадрати та інші фігури, виконані в розкид, дуже цікаво виглядають на нігтях.

Візуалізація

І дуже цікавий прийом, який пропонують нейл-майстри – візуалізація. Цей манікюр візуально подовжує ніготь, що чудово підійде для власниць короткої довжини чи неідеальної форми нігтів.

Не люблять гуляти: Які породи собак підійдуть лінивим господарям

п’ятниця, 24 березень 2023, 18:49

Один з головних аргументів проти того, щоби завести собаку, навіть якщо ви мріяли про це все життя, є необхідність щодня гуляти з твариною. Дощ, мороз, нестерпна спека, сильний вітер – все одно доведеться зранку і увечері виводити улюбленця на прогулян...

Як використовувати марганцівку в городі - ці лайфхаки дачникам варто брати на замітку

п’ятниця, 24 березень 2023, 18:14

Марганцівка - це перманганат калію, відомий своїм синьо фіолетовим відтінком при розчиненні у воді. Призначень у марганцівки кілька, але в цьому матеріалі ми зупинимося на тому, що можна удобрювати марганцівкою, передають Патріоти України. Марганцівка...