Морква ростиме як на дріжджах: Обов’язкове і важливе підживлення рослин влітку (відео)

Щоб отримати великі, рівні, солодкі коренеплоди моркви, які зберігатимуться протягом тривалого часу, необхідно правильно підгодувати моркву на грядці, передають Патріоти України.

Для формування коренеплодів моркви потрібна достатня кількість макро- та мікроелементів, запевняють автори youtube-каналу для дачників та городників. Насамперед це, звичайно, калій та фосфор. Важливим є також надходження магнію.

А ось азот у великих кількостях шкодить урожаю: морква нарощує потужне бадилля, а коренеплоди при цьому залишаються дрібними і набувають потворної форми. І одночасно відбувається накопичення нітратів, які такі шкідливі для здоров'я людини. Тому краще використати народний метод. Про який метод йдеться, і в якій пропорції готувати підживлення, дивіться у продовженні відео.

У свою чергу добре знайомий нам агроблогер Іван попереджає про ще одну помилку при вирощуванні моркви: її в жодному разі не можна підгодовувати при появі перших паростків.

На думку Івана, потрібно дочекатися, коли перше листя повністю розвинеться і досягне свого нормального, максимального розміру.

Перевірте себе! Незвичайний тест підкаже, які сюрпризи приготувала для вас доля

вівторок, 4 жовтень 2022, 10:16

Хочете дізнатися трохи про своє майбутнє? Пропонуємо вам відкрити завісу таємниці. Пройдіть цей простий тест, щоб дізнатися про те, які подарунки для вас приготувала доля. Ви будете дуже здивовані результатом, передають Патріоти України.Перед вами ціка...

Господиням на замітку: Як відмити липкий наліт з кухонних меблів

вівторок, 4 жовтень 2022, 9:10

Згодом навіть при регулярному наведенні порядку кухонні меблі покриваються липким шаром, що складається з жиру та пилу. Господині з практики знають, як буває важко позбутися такого забруднення, передають Патріоти України. Іноді вдмити жир не допомагає ...