Морква ростиме як на дріжджах: Обов’язкове і важливе підживлення рослин влітку (відео)

Щоб отримати великі, рівні, солодкі коренеплоди моркви, які зберігатимуться протягом тривалого часу, необхідно правильно підгодувати моркву на грядці, передають Патріоти України.

Для формування коренеплодів моркви потрібна достатня кількість макро- та мікроелементів, запевняють автори youtube-каналу для дачників та городників. Насамперед це, звичайно, калій та фосфор. Важливим є також надходження магнію.

А ось азот у великих кількостях шкодить урожаю: морква нарощує потужне бадилля, а коренеплоди при цьому залишаються дрібними і набувають потворної форми. І одночасно відбувається накопичення нітратів, які такі шкідливі для здоров'я людини. Тому краще використати народний метод. Про який метод йдеться, і в якій пропорції готувати підживлення, дивіться у продовженні відео.

У свою чергу добре знайомий нам агроблогер Іван попереджає про ще одну помилку при вирощуванні моркви: її в жодному разі не можна підгодовувати при появі перших паростків.

На думку Івана, потрібно дочекатися, коли перше листя повністю розвинеться і досягне свого нормального, максимального розміру.

Всього одна склянка цього напою в день вбереже від остеопорозу, виразки, діабету та онкології

четвер, 23 березень 2023, 7:09

Давно відомо, що спеціальне харчування є частиною комплексної терапії при вже наявних захворюваннях. Але мало хто знає, що за допомогою зміни раціону харчування можна уникнути розвитку серйозних патологій, передають Патріоти України. Ми розповімо про п...

Забудьте про освіжувачі повітря! Налийте цю суміш в унітаз - і у вашому туалеті зникнуть усі неприємні запахи

четвер, 23 березень 2023, 6:15

Погодьтеся, не дуже приємно заходити в туалет, з якого виходить неприємний запах! Крім того, якщо ваші туалети знаходяться разом з ванною, ці неприємні аромати можуть поширитися і по всій кімнаті. На щастя, у нас є для вас хитрість від покоївок, яка до...