Мовчазні вбивці зубів

Більша частина цих людей навіть не підозрює про наявність у них захворювання, адже перші стадії хвороби можуть протікати непомітно.

Захворювання тканин пародонту широко розповсюджені серед населення України. За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, близько 95% дорослого населення мають ознаки захворювань ясен, для дорослих у віці 35-44 років цей відсоток підвищується до 98%, передають Патріоти України.

Більша частина цих людей навіть не підозрює про наявність у них захворювання, адже перші стадії хвороби можуть протікати непомітно.

Найчастіше люди просто не знають про те, що ясна також потребують щоденного догляду.

12 травня відбувся Міжнародний день здорових ясен. Цю просвітницьку ініціативу започаткувала Європейська Федерація пародонтології, аби підвищити обізнаність про серйозність захворювань ясен та їхній вплив на загальний стан здоров’я.

Гінгівіт і пародонтит – найбільш поширені захворювання пародонту. Розповідаю, як самостійно розпізнати симптоми захворювання пародонту і чим вони можуть бути небезпечними, якщо залишаться без уваги.

Які симптоми можуть бути ознаками захворювань ясеневих тканин?

Джерело: УП.Життя

Ви будете приємно вражені! "Наполеон" на пиві та без вершкового масла від Литвинової - новий смак культового торта

середа, 27 жовтень 2021, 9:15

Якщо ви любите торт "Наполеон", але не любите готувати, вихід є – можна зробити це частування зовсім по-новому та дуже швидко. Наприклад, додати туди пиво, зробити крем без вершкового масла, від чого смак частування розкриється зовсім по-новому, перед...

Ароматне сало зі спеціями по-українськи - рецепт найсмачнішої та найкориснішої закуски

середа, 27 жовтень 2021, 8:56

Дієтологи рекомендують їсти сире солоне сало, оскільки саме в такому вигляді продукт дуже корисний для здоров'я та безпечний для фігури. Пропонуємо вам рецепт ароматного сала зі спеціями по-українськи, передають Патріоти України. Сало по-українськи зі ...