Мовчазні вбивці зубів

Більша частина цих людей навіть не підозрює про наявність у них захворювання, адже перші стадії хвороби можуть протікати непомітно.

Захворювання тканин пародонту широко розповсюджені серед населення України. За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, близько 95% дорослого населення мають ознаки захворювань ясен, для дорослих у віці 35-44 років цей відсоток підвищується до 98%, передають Патріоти України.

Більша частина цих людей навіть не підозрює про наявність у них захворювання, адже перші стадії хвороби можуть протікати непомітно.

Найчастіше люди просто не знають про те, що ясна також потребують щоденного догляду.

12 травня відбувся Міжнародний день здорових ясен. Цю просвітницьку ініціативу започаткувала Європейська Федерація пародонтології, аби підвищити обізнаність про серйозність захворювань ясен та їхній вплив на загальний стан здоров’я.

Гінгівіт і пародонтит – найбільш поширені захворювання пародонту. Розповідаю, як самостійно розпізнати симптоми захворювання пародонту і чим вони можуть бути небезпечними, якщо залишаться без уваги.

Які симптоми можуть бути ознаками захворювань ясеневих тканин?

Джерело: УП.Життя

Хіти тижня. Справжня родзинка літнього меню: Смачний літній пиріг з абрикосами

вівторок, 3 серпень 2021, 4:00

Влітку можна ласувати абрикосами не лише у свіжому вигляді, але й у випічці. Ми пропонуємо вам рецепт простого, але дуже смачного пирога з цим фруктом, який сподобається багатьом господиням. Отже, готуйте та смакуйте цей десерт з чаєм, інформує...

А ви це знали? Продукти, які не можна заморожувати

понеділок, 2 серпень 2021, 18:14

Заморозка - відмінний спосіб зберігати харчові продукти на тривалий час. Однак не усі продукти можна заморожувати. Після розморожування вони втратять колір, смак і структуру. У гіршому випадку вони зовсім стануть позбавленими смаку і марною масою...